wszystko się da, kwestia doboru produktów, wychodzi 18zł dziennie, zwiększysz ilość podrobów i ziemniaków kosztem jakiś ryżów i innych to powinno być okej, na czystą masę i tak musiałbyś przyciąć węgle więc to się dobrze składa a fat taki drogi nie jest
edit : zresztą chyba dużo osób masuje na torgu za kwoty rzędu 20-25zł dziennie