jak dla biedaka to podroby wszelkiego rodzaju ja bym bardziej zaproponowal, watrobka, serca, flaczki, brzuszki lososia na lowcarbie, twarukkkkkkk, bialko kfd
wegle ryz bialy na kg, rodzyny, banany, makarony, pieczywo pelnoziarniste owsiane xd
Wersja do druku
jak dla biedaka to podroby wszelkiego rodzaju ja bym bardziej zaproponowal, watrobka, serca, flaczki, brzuszki lososia na lowcarbie, twarukkkkkkk, bialko kfd
wegle ryz bialy na kg, rodzyny, banany, makarony, pieczywo pelnoziarniste owsiane xd
Czy na noc (przed snem) moge
twarog wiejski 250g + jogobella ~100g
zamienic na :
twarog chudy czy inny taki 250g + banan + troche wody/mleka zmiksowanego w blenderze
Dobry zmiana jak wiejski sie nudzi czy nie bardzo?
to nie jest w zadnym wypadku produkt na ktorym mozna zaoszczedzic
to jest chujowy produkt nie wazne czy cwiczymy czy nie
Jak chlop ma malo kasy to nie rozumiem czego polecacie drob jak moze za ten sam hajs miec np karkowe albo jakas inna tlustsza partie gdzie bedzie fat + bialko za ta sama cene. To samo serki wiejskie ktore sa strata hajsu, lepiej blendowac ser + smietana. 600 zl na miesiac to kupa kasy, ja ostatnio gadalem z ziomkiem i sie zalozyl ze nie dam rady ulozyc diety za 250 ~ zl/miesiecznie na ktorej nie bedzie wpierdalac samych wegli; znalazlem teraz nawet mocno przykladowa rozpiske na tydzien:
http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/sc...vhjypwcjrk.jpg
to bylo tylko pokazanie ze da sie zrobic, jakbym mial to komus robic na serio to mysle ze spokojnie by sie dalo poukladac normalanie wygladajace posilki; wychodzi cos kolo 2,5 kcal, 100 g B 100 g WW 180 g T. Dieta nie miala byc dla osoby cwiczacej + ziomek nie jest jakims bykiem wiec 2,5 kcal to wystarczajaca liczba dla niego, przynajmniej tak twierdzil.
tylko czego chudy ?
ja zawsze wale twarog na noc, bo kazeina xddd
przeciez 600zl na miecha to bogactwo, ja masowałem za 400-450 w tamtym roku przy 3000-3500kcal jak już kiedys pisalem.
głównie jadłem jajka, owsiane, piers kurczaka, najtanszy ryz, najtanszy makaron, twaróg z biedry, mleko z biedry, smalec
dodatki: marchewka, jabłka, cebula, jak był sezon to tanie pomidory.
z przypraw: sol, pieprz, chujowa przyprawa typu Vegeta, czasem jakieś inne jak już mocno nie wchodziło, czasem najtanszy fix z biedry.
praktycznie nic wiecje nie jadlem.
czego nie kupowałem, co wczesniej ktoś napisał: wafli ryżowych, bananów(chyba że w promocji), pieczywa tostowego, sera, kiełbasy, rodzynek, pieczywa, serka wiejskiego
/\ wychodzą za drogo w stosunku do składników odżywczych, które zawierają.
Przy kupowaniu trzeba tylko patrzeć na cenę za kg i zawartość makrosów, nic prostszego.
http://youtu.be/bQqMRVuTMr4
chlodny troll xD
chipsy bananowe są w większości dosładzane, a także mogą zawierać dodatkowy tłuszcz, komu to potrzebne, a dlaczego?
Hmmm ja kupowalem w takich paczuszkach w stoiskach z bakaliami to to wlasciwie byl suszony banan i o to mi chodzilo. Nie wiedzialem ze sa prawdziwe chipsy bananowe xD.
Btw napisalem żeby dodac kilka suszonych kawalkow bo jak da polowe banana to sie zepsuje xd
Załącznik 310407
Co o tym myślicie?
Hydrolizat na propsie
1.5kg za 170zl i to z data przeterminowania 04.14? is this real life?
jakbym byl multimiliarderem to kupilbym "swieze" ze sklepu : D
Mono smakowe z kfd za 22 zł / 500g.