Pieczywo tez moze byc "czyste", tylko ze trzeba zaplacic wtedy wiecej niz dwa pinciesiot
Wersja do druku
Pieczywo tez moze byc "czyste", tylko ze trzeba zaplacic wtedy wiecej niz dwa pinciesiot
Ja chleb robię sam i z rana do jajecznicy wchodzi elegancko, ustawiam automat tak żeby chleb był ciepły i chrupiący jak wstaję z rana, żyć nie umierać. Trochę pszenicy nikomu jeszcze nie zaszkodziło #LC
dobra torgi konczyć z siłką zaraz do woja każdy idzie :D
ja pierdole, czekaj 7 miesiecy od kontuzji kolana, zeby moc cokolwiek zaczac robic, od miesiaca nawet moglem juz przysiady i martwy robic bez jakiegokolwiek bolu, pojdz pograc nareszcie z kumplami w noge i rozjeb je znowu...
no powiedzcie mi jeszcze ze moj grejpfrut i jabłko codziennie to cheat meale xD
btw widze ze kazdy prawie tutaj robi high pulle, robicie je na łysego
https://www.youtube.com/watch?v=5YBexETP3-E
czy na dwuboiste z odbiciem od bioder?
Ja mam Clatronic Bba 3365, ceny sobie sprawdź ale coś >200zł. W zupełności wystarcza, bardzo zacny sprzęt. Czas pieczenia normalnego chleba to 3h15min
Przepis takie standardowy, z którego najczęściej korzystam to 3,5 szklanki mąki (pszenna 550-750), 1,5 szklanki mleka/wody, saszetka drożdży, 2 łyżeczki soli, 1 łyżeczka cukru + dodatki np. oliwki, suszone pomidory, orzechy, czosnek co tam lubisz.
Taka znowu rozkmina naszła. Torg to taki pro, sra się z dietą, suplami, treningami i w ogóle gorzej niż z jajkiem. Często efekty takie se lub powolne progresy.
Patrze na fb nową fotę ziomeczka - dojebał trochę, zagadałem co i jak ćwiczy. Dowiedziałem się, że standardowy zestaw dyskotekowy i posiłki to byle co.
Koleżanka też. Była taka bardziej przy kości konkretnie, teraz szczuplutka się zrobiła. Pytam co i jak to jakies tam MelB i inne chujemuje FitnessBreaker czy coś, dieta jaka? "Staram się jeść 5 posiłków dziennie". Pytam o makro, zapotrzebowanie itp. to nie wie o czym mówię.
No i kurwa jak to działa? :D
Przecież to normalne, podejście typowego sebka do tego tematu jest o wiele lepsze, niż podejście kogoś kto ma dużą wiedzę i ciągle mu coś nie pasuje :D
Na poziomie amatorskim to nie jest jakiś skomplikowany sport i dużo nie trzeba żeby mieć efekty.
czyżby twierdzenie "miej wyjebane, będzie ci dane" nabiera nowego znaczenia również i w sporcie? :D
Nigdy się nie dowiesz czy gdyby miał większe pojęcie byłby 2x bardziej dojebany w tym samym czasie
@cowboy
nie wiem, zrobiłem kilka chlebów z pół roku temu a od 2-3 dni znowu zacząłem więc dopiero będę próbować różnych, w weekend może zrobię jakieś żytni na zakwasie
typ moze po prostu dobre geny mial, a laska zaczela cokolwiek robic, ruszac sie, zrec jak slon, to wiadomka, ze efekty przyjda
da rade czyms zastapic martwy ciag tak, zeby nie uzywac w jakimkolwiek, nawet najmniejszym stopniu nog? ew wyprostowane moga byc, bez jakiegos spinania ich czy cos? bo wioslo wydaje mi sie, ze jeszcze jakos dam rade zrobic na wyprostowanych, o przysiadach nawet nie mysle
kurwa mac, zrobilem w czwartek po raz pierwszy od ponad pol roku normalnie nogi
dopiero dzisiaj zaczalem normalnie chodzic i siadac na kibel - zajebiste uczucie
btw. robilem atg i mialem juz w ostatnich powtorzeniach uczucie, ze zaraz wypierdole sie na plecy
co robilem zle? jak to korygowac?
@up
mi zajebiscie wchodzi martwy na prostych w dwojki
to samo mialem jeszcze niedawno, a teraz znowu nie moge nawet buta zawiazac normalnie i chodzenie po schodach sprawia mi kurewski bol
przy wiosle az tak nisko nie bede schodzil i zmniejsze ciezar o wiele
zreszta nie mam pewnosci czy zrobie, tak mi sie wydaje, jutro sie przekonam
dlatego jebac piłke
co kto lubi :3
btw. zaczyna sie chyba po wolutku napływ sezonowców xDDD każdy z tym samym pytaniem co robić by stracić troche hehe oponki
dzien z diety
chleb + szynka + ser
na obiadek jakis lekko strawny schabowy mamusi i pare kartofli + maślanka (straciatella) bo hehe im fit
podwieczorek troche chipsow i piwko
na kolacje jajka chleb ew kanpaki z szynka
uwielbiam to
co pijecie podczas treningu ?? oprócz wody :<
@hax w sumie mam tak samo chyba ze cardio to co innego
nic nie pije bo jak pije to niedobrze się robi
bedziesz jebał jak koza. zarówno mocz jak i pot. Zamiast tego biosterol jest spoko tylko beka z opakowania i nazwy jego. ja sobie zamówiłem na stoisku kfd.
edit: Teras pacze, że to nasiona jakieś. Niech jakiś spec się wypowie. Ale nadal biosterol chyba będzie lepiej wychodził cenowo.
I czy to możliwe, ze Klokov wpierdala 1g wit E? Może mu się z C pojebało, bo dawka kosmos.
ja się staram z odbiciem, wygląda bardziej pro
Jak byś chciał takie into dwubój to możesz paski użyć i robić nawet z wybiciem na palce.
Zależy co chcesz osiągnąć. Jeszcze jest fajna opcja z bioder ale musisz sztangę tak jakby schować lekko w ugięciu i potem wyrzucić ciałem.
Tak. Rozciągać kulszowo-goleniowe + poślady. Trzymać bardziej wyprostowaną sylwetkę. Patrzeć przed siebie. Może nawet bardziej rozstawić stopy na zewnątrz.Cytuj:
btw. robilem atg i mialem juz w ostatnich powtorzeniach uczucie, ze zaraz wypierdole sie na plecy
co robilem zle? jak to korygowac?
+Jak chcesz siadać tak nisko mega to polecam kupić buty z wyższym podbiciem z tyłu. A jak Cię stać to od razu coś do podnoszenia ciężarów. To na prawdę dużo daje.
No i starać się trzymać ciężar na całej stopie, a nie piętach.
To.Cytuj:
dlatego jebac piłke
Izotoniki albo czasem przed, na początku kawę espresso którą częstują u mnie :)Cytuj:
co pijecie podczas treningu ?? oprócz wody :<
Jak chcesz duże kaptury i wyglądać jak oułek ;d to tak.Cytuj:
szrugsy>pule
A dziś chujowo mi wychodziło wchodzenie pod sztangę przy podrzutach, jakbym się uwstecznił. I jestem z treningu średnio zadowolony.
No cóż... będzie nad czym popracować.
PRAWILNIE POLECAM WSZYSTKIM NA REDUKCJI
http://1.bp.blogspot.com/-QKLGYwqUnB...600/salaty.png
also dziś 1 dzień od miesiąca z bilansem na 0 zamiast na minus, wjechał procore peanut butter caramel
i regret nothing
niecałe 40 dni redu przede mną, idzie jak krew z nosa, nie polecam
To uczucie gdy wakacje się zbliżają, chciałbym dojebać masy a nie mogę bo muszę się utrzymać w <85kg ;dd
Planuje w maju w jakichś pierwszych zawodach brać udział w podrzucaniu ciężaru. I liczę, że do tego czasu 100kg+ w podrzucie i 80kg~~ w rwaniu będzie.
te cwiczonko ogolnie na ktore parte najbardziej działa? https://www.youtube.com/watch?v=5YBexETP3-E
boki barkow
?
to uczucie gdy obiektywnie możesz stwierdzić,że w ciągu roku dodałeś może po 10kg do głównych bojów, sylwetkowo niby lepiej ale jak na rok to gówno jak sam skurwysyn. Tak to jest jak redukcje przeplatasz z jedzeniem śmieci i ciągle wracasz do tego samego punktu ^^
Póki co w końcu jestem konsekwentny w realizacji planu i powinienem do końca kwietnia móc wejść na spokojną masówkę i w końcu zaprogressować w ciężarach ;|
ja to plakalem ze sie rozchorowalem a dopiero dzis chyba punkt kulminacyjny choroby....chyba o ile jutro nei bede sie czul gorzje
byczek od ilu dni my słuchamy o twojej chorobie?
a od ilu o Twoim gowno crosficie?
od 2
Współczuje oczywiście... ale po prostu ostatnio włącza mi się jakiś hejt na chorych ludzi. Wszędzie ich pełno, nie wiem co to za epidemia.
gurwa ja tez chory
paracetamol/aspiryna pomagajo tylko doraźnie, czy dzięki nim szybciej wyzdrowieje?
Ja w podstawówce i gimnazjum co dwa tygodnie chory byłem, cały czas gardło i uszy, wycięli mi 3 migdał i podcięli pozostałe i od 9~ lat nie byłem nawet przeziębiony, polecam ten styl życia :D
kurwa wszyscy chorzy, nikt nie jest hejtowany za to, ja zdrowy w odróżnieniu od reszty
co tu się odjebało?
https://www.youtube.com/watch?v=cA8s17YIbSY
może jednak te sterydy trzeba wstrzykiwać??
Nie trzeba, popatrz na Louisa Cyra, jaki silny
Cytuj:
- Cyr pushed a freight car up an incline with one finger which weighed 242 kgs.
- Louis holds the record for lifting the heaviest weight in one hand which weighed 124 kgs.
- Louis Cyr lifted a rock which weighed nearly 212 kgs from the ground up to his Shoulder at the age of 19!
- He resisted the pull of 2 horses by holding the ropes tied to them while the grooms made horses pull harder.
- The most extreme feat was achieved in 1895 when Louis carried 4,337 pounds (1,967 kg) which is nearly 2 tons on his back. The weight which amounted to 1.967 tons was 18 fully grown men and a platform on which those men sat.
Wtedy nie bylo sterydow.