abs to gunwo zostaw
Jaki masz plan treningowy? w sensie 3 sesje/tydzień? Wrzuć rozpiskę, ale pewnie tak mógł byś chodzic, dt,dnt,dt,dnt,dt,dnt
Wersja do druku
Luda!
Jakie ćwiczenia na brzuch na koniec treningu, żeby go ostro zakatować aż do bólu ?
http://forum-kulturystyka.pl/trening...tkujacych.html
Mam ten, chociaz czytalem w iternecie ze klata z tricepsem to zabójstwo, ale jak narazie dobrze mi sie cwiczy.
Abs gowno? Kiedys robilem ABS i bylem mega zadowolony z efektow na brzuchu. Lepiej robic brzuszki i spiecia?
3s x 15 p styknie ? Czy do ostatniego możliwego wznosu?
A co z tym kółkiem?
http://www.goods.pl/images/products/...e_GTTG511A.jpg
kółkiem odjeżdzaj po łuku na boki a nie na wprost będzie weselej
chyba że z pozycji stojącej robisz
Okej, urozmaicę i zobaczymy co ja będę miał następnego dnia.. =D
Ocb z tym kolkiem ???
krosfit jako krosfit spoko, krosfit w sensie cwele w rashguardach poganiajacy sie drac morde JESZCZE JEDNO POWTURZENIE <tutaj cwiercdipsy x6> i lypiacy na ciebie spode lba jak spokojnie sobie cwiczysz miedzy nimi na poreczach az trzeszcza barki=gowno.
ciezszy plank. motywujaco dziala fakt, ze mozna przypasc morde.
ej hopcy, bo ojciec przywiozl w chuj duzo zajebistych paczkow na jutro, i kurwa mac jak tu nie wpierdolic paru? :( a ze mam wolny metabolizm i ogolnie staram sie nie wpierdalac takich rzeczy to stekam i sie skrecam :CC co poczac?!
chuj w tlusty czwartek. ja sobie moge zafundowac tlusty tydzien w srodku maja i nic nie mozecie mi zrobic xD.
jebac te propagandy co. nie beda mi mowic kiedy co mam jesc <spadowa>
fajne to kolko, sprawdzielem na yt. trzeba bedzie zamowic w chinach razem z pinrollerem
tłusty czwartek? czy to znaczy, że wleci jajecznica z boczkiem? a tak na serio to pierdolę, zrobię sobie w prodiżu #oldschool proteinowego pączka, potem puszcze proteinowego pierda i pójdę dojebać plecak
ja jutro pierwsze co to do lidla po palete ponczków za 55gr/sztuka, a potem z taką paletą pod siłownię, wpierw wpierdole jednego, zrobie plecy, wrócę do auta i znowu wpierdole, dojade do domu, zjem obiad i zajem go ponczkiem i potem znowu ponczki aż się porzygam.
Co wy wiecie o tłustym czwartku :P
twardziel jestes.
http://youtu.be/3ezRhODhgxg?t=1m51s
a tak powaznie to dzisiaj bylem na zakupach i chyba za malo slodyczy kupilem na jutro i jestem wkurwiony bo mam daleko strasznie do sklepu. I jeszcze mialem isc na żarcie pączków z jakimiś polakami, a sie okazało że mam MECZ, mecz w tłusty czwartek no Boziu Święta przegięcie.
bierzesz, najpierw robisz z kolan, zakładam że jesteś koksem więc odjazdy z kolan pójdą lajtowo, to robisz tak jak mówilem po łuku na boki no i poziom finałowy to jest ze stania. Przymierzam się do tego ze stania już drugi miesiąc (tylko ze robie core raz w tygodniu;p) i wciąż nie moge zrobić, a kółko robiłem już wczesniej. Jest hardkorowe ale chyba dobrze wchodzi.
tak sobie mysle o kurzych bialkach, widzialem, ze sa wykorzystywane np do robienia omletów czy tam innych potraw. bialko po scieciu dalej stoi tak samo z wartosciami jak surowe? mysle, w ktorej formie byloby najlepiej przyswajalne
Olać te czwartki, normalny dzień.. ;O
Śniadanko weszło jak mleko=]
u mnie 1400 już, wleciało 400g łopatki ;_;
10 pączków już pękło, nie poleca, nie jem już pączków do końca roku
up
Weź ty zmień ten zgejony avatar XD
skarpety w majtach sie nie liczo
http://www.youtube.com/watch?v=PjddP-Peq8Y#t=8m9s
no co tam, skatabolizowalscie sie juz, czy jednak zjedliscie jablko?
haha z kanału od tego Janusza z ktorego chemik wrzucil filmik, jak na to wszedlem to jeblem
http://www.youtube.com/watch?v=emTNk8x-Yik
jakos nie umiem wytrzymac przy tym pozowaniu xD
szczerze wierze, ze to po prostu mistrz trollingu ;d
http://puu.sh/7cotD.jpg
jestescie zazdrosni?
też macie dziś zajebisty dzień?
robie notatki z tego jak teoria grup przewiduje przejscia spektroskopowe
wiec dzien wykurwisty