katabolizm nie istnieje
https://i.imgur.com/gmVN2vx.jpg
Wersja do druku
katabolizm nie istnieje
https://i.imgur.com/gmVN2vx.jpg
Jak jest hajs na produkty bialkowe, checi do gotowania i czas oraz apetyt na te produkty to wiadome ze wtedy prochu nie trzeba, ale czasami jak juz przejedza się te jajka, serki wiejskie, wheteva to trzeba odstawić na jakis czas i załatać czyms ten deficyt białka. Imo bialko jest po to by urozmaicić diete, glownie dla komfortu psychicznego. Tym bardziej jak ktos unika słodyczy w diecie to tu moze cos słodkiego sobie wrzucic. Pomijam kwestie dobijania bo malo kto tutaj laduje duze ilosci bialka, przynajmniej z tego co mi sie wydaje ty nie należysz do tych osób ;p .
ja pije owsiane z wpc bo to jedna z najsmaczniejszych rzeczy jaka spozywam. w dodatku jest czysta, w przeciwienstwie do szybkich 1500kcal z maca albo gofrow z tesco.
ja białko kupiłem ostatnio dla smaku i dlatego, że miałem trochę kasy (z białkiem w diecie tak czy siak wyrabiałem).
tak jak niektórzy kupują sobie czipsy czy słodycze, tak ja piję sobie karmelowe białko albo wpierdalam owoce xD
poprosze o opinie o jack3d z 1,3
ja podjadalem troche jacka jak byla na niego faza. wykurwista rzecz, nie trzepal, nie bylem blady i wiedzialem co zrobic z konczynami w przerwach. po prostu dzialal tak jak mial dzialac. wiadomo ze mialem ZJAZD ale ja takowe mam nawet po 150mg kofeiny, wiec to malo znaczy.
10 000 get
https://i.imgur.com/6tU282b.png
tenk ju.
Załącznik 310071
Od paru tygodni bez przerwy ziewam na silce. Dzisiaj zliczylem chyba z 20 razy. Troche wkurwiajace, ktos jeszcze ma ten problem?
ja tak mam, ale nawet na to nie zwrocilem uwagi
Jebać ziewanie, jak ciężar dobrze wchodzi to reszta się nie liczy :P
Wróciłem po jakimś roku do wyciskania leżąc.
Sam się zdziwiłem, bo dziś 4x8x80kg weszło bez jednego powt. w ostatniej serii
to wszystko przez to, ze masz wiecej CO2 w organizmie, malo O2. Twoj organizm chce sie pozbyc tlenku wegla (IV), a pobrac jak najwieksza ilosc tlenu, aby dobrze natlenic miesnie, ktore jak wiadomo w trakcie wzmozonego wysilku fizycznego potrzebuja tego tlenu m.in do procesu oddychania komorkowego, aby wytworzyc we wszystkich tych procesach oddychania tlenowego adenozyno-5'-trifosforan (ATP), niezbedny do tego, aby miesnie mialy energie do pracy. metabolizm najbardziej pojebany dzial jaki do tej pory przerabialem imo
Jak juz o wyciskaniu piszesz to pytanko mam
Ile bierzecie na klate (na plasko)
Ile na skosie dodadnim
ile na rozpietki?
Chodzi mi o ciezar jakim robocie seryjki, chce zobaczyc czy tylko ja mam taka rozbierznosc ze rozpietki robie prawie bez ciezaru czy to w miare normalnie.