jeśli dobrze pamiętam, że to ten :
http://piatnica.com.pl/p/public/uplo...gn3w1pu97p.jpg
Wersja do druku
jeśli dobrze pamiętam, że to ten :
http://piatnica.com.pl/p/public/uplo...gn3w1pu97p.jpg
platki ryzowe z mlekiem w proporcjach ok 1:3
bialko bananowe
starta czekolada
opcjonalnie kawalki banana
probowalem tej opcji z piatnica i szczerze...chujowa
za slodkie, ogromna papka, cale opakowanie na torbe ryzu to zdecydowanie za duzo
@yolo
http://www.bangla.pl/zdjecia/piatnic...96_16_9222.jpg
lipa, że tyle cukru w tym jogurcie
Węglowodany/w tym cukry
14 g/14 g
nie rybom tylko rekinem
Jak łykasz kreatyne - ma ci się odbijać kreatyną
jak łykasz universal amino beef - ma ci się odbijać krową
jak łykasz białeczko truskawkowe - ma ci się odbijać białkiem truskawkowym
więc dlaczego niby po tranie ma się odbijać inaczej niż rybom?
Discuss!
A pamiętacie teorie że po nadmiarze tranu są problemy z pisiorem i płodnością? <trollface>
Discuss!
specjalnie dla Ciebie @Sura
autor porównania : jaCytuj:
OLIMP GOLD OMEGA 3 SPORT EDITION
cena wg CENEO: 41 zł
120 kaps (w tym 65% kwasów omega 3) = 78 g omega-3
41 zł – 78 g
x zł – 10 g
78x-410
x-5,26 (cena 10 g omega-3)
OLIMP GOLD OMEGA 3 65%
cena wg CENEO: 17 zł
60 kaps (w tym 65% kwasów omega 3) = 39 g omega -3
17 zł – 39 g
x zł – 10 g
39x – 170 zł
x – 4,36 (cena 10g omega-3)
MOLLERS 250 ml
cena wg CENEO: 24 zł
250 ml (w tym 24% kwasów omega 3) = 60 g omega-3
24 zł – 60 g
x zł – 10 g
60 x – 240
x – 4,0 (cena 10g omega - 3)
stan na dzień dzisiejszy, mam nadzieję że pomogłem :) PS nie jest to reklama, dalej czekam na ekonomiczniejszy produkt!
@lorek
w biedrze, koło pozostałych jogurtów, między parówkami itp. a masłem/śmietaną :D
gdzie Wy ta piatnice kupujecie? w biedronce jest ?
Tesco
Kwestia tranu zamknieta więc teraz poradźcie co z witaminami?
Bo doszedłem do wniosku, że to od olimpa są chuja warte, bo prócz witamin z grupy B to nie mają nic. C i D biorę osobno. A dawki minerałów to trochę xDD
Jest coś tańszego?
Ogólnie pozdro, że olimp będący polską marką ma najwyższe ceny. Analogia z wenglem mi się kojarzy
Za to w Lidlu znów pojawił się MCENNEDY American Way Peanut butter i sobie kupiłem za 8.88 polecam
454g 95% orzechy + cukier brązowy