W sumie to nie wiem, nigdy w życiu nie robiłem.
Daj przepis :v
Edit
Czy w blenderze dam radę zmielić owies na tyle, żeby nadawał się na omlety?
Wersja do druku
Stało się, mam jesienną depresję ;/
Nie chodzi o trening bo jest wszystko ok ale ogólnie życie jest chujowe
chyba trzeba zaaplikować trochę witaminy c albo reset xD
Panowie jakieś termo spodenie do polecenia "legginsy" ;3 ktoś coś ?
@Up
Myślę że okład z kobiecych piersi może bardziej pomóc ;d
Poważnie Panowie jakieś fajne termo jest mi potrzebne ; /
to uczucie gdy uczysz sie z cukrow i po drodze trafiasz na to jak zrobic nolve
http://puu.sh/duF5s/e7607da7b3.png
Właśnie czuje to słynne łaknienie treningu
Pozdrawiam
Panowie moje zapotrzebowanie kcal to 3096. ppm 2064 pal 1,5 Waga 85-86 czasem 87-88 ale to chyba przez wage bo zazwyczaj 86kg. Wzrost 183.
Białko na redukcji bede trzymal na poziomie 2,3g/kg czyli plus/minus 200g ed. No i teraz problem z weglowodanami, bo troche na body po przeczytaniu kilku stron się zmieszalem i sam nie wiem co mam robic. W sumie wychodzi na to ze jestem w czarnej dupie. Wazylem 103-105kg napierdzielałem te cardio, treningi siłowe, teraz waga na poziomie 86kg a i tak wygladam na grubasa. Głównie brzuch, klata, uda. Nie potrzebnie z początku dawałem tyle cardio, teraz organizm sie zaadaptował i elo. Bede napierdzielał w takim razie HIITA po treningu siłowym 4 razy w tyg. http://www.trener.pl/artykul91_Treni....html?offset=0 no a jak z tym ww/t ile tego dac? Myslalem nad 120ww tak jak Tiwi wspomnial
Masz zdjęcia z wagi poprzedniej i teraz?
Ja jestem zdania że każdy inaczej reaguje na różne makrosy, jak również myślę że wszystko powinno się zmieniać stopniowo. Skoro już udało Ci się zrzucić tyle kg to wiesz jak twój organizm się zachowuje. Tu wszystko jest metodą prób i obserwowania wyników.
jak to twój organizm się przyzwyczaił do cardio?
wpierdalasz mniej niż spalasz > chudniesz
aelo
tak zwana adaptacja metaboliczna xD tak na forum tamtym pisali
200g białka = 800kcal
150g węglowodanów = 600kcal
120g tłuszczy = 1080 kcal
2480kcal razem
Czy po prostu zamiast takiej dłużej ilośći tłuszczy wyjebać z 30g i wtedy mialbym dodatkowe kcal na jakies owoce jakbym miał chęć?
No ale według mnie jak ktoś potrzebuje takich rzeczy to lepiej zapłacić trochę więcej za wysoki komfort użytkowania i trwałość produktu.
Ja osobiście śmigam od kilku lat w koszulkach fruit of the loom za 12zł, różne kolory,co roku zamawiam 10 i wychodzi mi 140zł z przesyłką a mam na rok. Do tego kilka par spodenek za/do kolan po 50zł w tk maxx i mi to wystarcza ;d