nie no przeciez kg kuraka to 18 zeta, do tego twarug za dwojke i 5 jaj tez jakos 2 zeta wychodzi, reszta co na dzien wchodzi to tania jak barszcz i sie zamykam w 30zl a jeszcze mozna opierdolic co jakis czas zamiast kury jakies tansze miecho czy podroby