XD
No to spoko, w takim razie jakie on ma wymagania? Automat to mus? Bo diesel na pewno, to logiczne.
Ja bym ciągle obstawiał przy minivanie, będzie mu się wygodniej jeździło i wsiadało, bo do dużych SUVów trzeba się dosłownie wdrapywać, a to będzie tak samo uciążliwe jak schylanie się do V50. @Bubuch ;

