czy ty chcesz sobie wyjebac kilka kafli, bo twojego szefa nie stac na auto do wozenia sprzetu?
Wersja do druku
kurwa gdyby te skrzynie nie były takie padła, to przecież taka c5 z 2.0hdi czipniętym w okolice 200km zjada jebane a4b8 i ogólnie cała tą konkurencje, a napęd na 4 buty to w sumie do chuja potrzebny
tylko niech mi ktoś powie jak chujowym pomysłem jest dizel jak do pracy mam z 12km
raz na jakiś czas jadam kebaba w tychach, to z 50km, no i co 2 tygodnie jeżdzę sobota i niedziela do krakowa, 60km w jedną stronę
proszę mi powiedzieć, bo 5.7 hemi wydaje się ekonomiczniejsze, oszczędniejsze i tańsze w obsłudze
i jak w e39 2,5r6 automat spalanie mam średnie z 12,5l to kurwa ile mi gazu zje takie 5.7 hemi w 2 tonowym autku srednio? z 25? @Astinus ; bo ty znasz się na tych amerykańskich skurwielach
nwm ja do pracy niby mam 6km a mi jakoś od kiedy mam hujdaja 8k w nim jebnęło właśnie :hmm
Kurwa czy jest jakieś ograniczenie dotyczące rozmiarów przyczepki, czy tylko te, pojazd + przyczepa do 18.75 metra? Kombinuje jak tu ogarnąć coś do przewozu 12 metrowych rur
nie wiem za huj, ale pamiętaj, że 2 metry mogą te rury wystawać
W mieście do 25 litrów (no chyba, że zapierdalasz w zabudowanym jak ken block, to wtedy sky is the limit), na trasie 12-18 coś mi się kojarzy, od rozsądnych prędkości, do tych z dwójką z przodu.
@jaxi ;
Grande Punto spoko wybór dla kogoś kto szuka małego w miarę taniego w eksploatacji autka do ok 10 tys?
Nie chce przeszukiwać tematu, interesujący nas silnik to 1,4t 120km (fajnie jakby ten samochód się chociaż trochę odpychal), ew jakieś alternatywy?
Mój ojciec miał Stilo kiedyś ale ten samochód to byl dramat, ciągle kurwa coś. Nadrabial jedynie na trasie w miarę wygoda i wiadomo 1.9jtd, a na punciaki nie zauważyłem aby narzekano
Do 11-12k się dostanie z tym silnikiem coś?
@Xioniz ;
Ford cmax :kappa
Grandziakiem jeździłem 3 lata i to jest bardzo fajne autko. Założyłem sobie gaz na starcie, więc jeździłem za pół darmo. Za tą kasę, to chyba wgl jest imo najładniejsza fura zarówno z zewnątrz jak i przede wszystkim w środku. Przez te 3 lata miałem 2 awarie chyba tylko - raz musiałem wymienić alternator, za drugim razem łapę sprzęgła - obydwie naprawy naprawdę tanie, zresztą jak wszystkie części chyba.
Sprzedałem tylko dlatego, że miałem silnik 1.2 75 koni no i to już za mocno wkurwiało, że samochód nie jeździł. No ale taka wersja 120 kuca przy wadze tego autka to powinno być idealnie.
Ja swojego grandziaka w nienajlepszym stanie wizulanym puściłem za 7k, także za 10-11 to pewnie sztukę idealną idzie wyrwać.
Na koniec dodam tylko, że długo się zastanawiałem, czy nie zmienić na Grande Punto Abarth (ale jednak wybrałem Bravo, bo jednak klasę wyżej w wygodzie i wyposażeniu)
A jak te bravo II w lpg?