no ty chyba nawet w ogole pierwszy na swiecie zaczales oddychac
przeciez kwestia doboru szerokosci chwytu i rozstawu nog jakies 88 lat temu tu byla wyjasniona XD
Wersja do druku
no ty chyba nawet w ogole pierwszy na swiecie zaczales oddychac
przeciez kwestia doboru szerokosci chwytu i rozstawu nog jakies 88 lat temu tu byla wyjasniona XD
typie, ty nawet nie znasz metodyki tych ludzi i piszesz jakies brednie.
ZADEN, podkresle, z tych panow nikomu nie kazal wyciskac czy siadac inaczej, niz mu jest wygodnie i pozwala mu na to jego mobilnosc. jezeli chodzi o np. wyciski biakromiczne, to to jest inna kwestia.
rece mi kurwa opadaja, serio XD.
jezeli wg mojego planu dzienne zapotrzebowanie bialka wynosi 150g, a moge go utrzymywac tylko 3 dni w tygodniu, reszte na okolo poziomie 80g (brak czasu na gotowanie) to w jakie dni najlepiej jaka ilosc? w treningowy dzien czy potreningowy to 150g? przed czy po treningu?
dokup jakies wpc i dorzuc 2 szejki i masz
bialko rozlozyl bym rownomiernie na caly dzien czyli majas 150g 30g x 5 posilkow
ej bo ogólnie na siłowni (masa) robi się najczesciej po dwie partie i ćwiczy co drugi dzień nie? a jezeli np szedłbym dwa dni pod rząd(grafik w pracy zmusza) to robienie jednej partii na dzień ma sens? ogólnie opłaca sie cwiczyc 2 dni pod rzad czy lepiej 2 dni przerwy i potem porzadnie w pizde dac? bo ogolnie slyszalem ze ten dzien przerwy wskazany ale chcialem tez wiedziec czy mocno wazne jest robic dwie partie miesni na dzien czy moge np 4x4 (cwiczenia,powtorzenia) zrobić jednej partii mięsni i bedzie ok
2 partie to nie mus, mozeszz smialo robic 1 i miec rownie dobry progress
Halo baza jak robicie na płaskiej, macie kręgosłup w łuk czy prosto przylega do ławeczki?
luk
łuk, tylko lopatki i dupa przylegajom w chuuuuuuuuuuuuuuj
pomocy, strasznie rwie mnie przedramie przy uginaniu prostom sztangom. musialo sie skontuzjowac
jak je wyleczyc :(:(
@Byczek ;
juz dokupilem wpc wlasnie i tylko z nim moge robic 150g. kwestia w ktore dni najlepiej tak jak napisalem rozplanowac.
o kurwa stary...czemu tak slabo? kwestie $ z dietą czy co?
aa czas na gotowanie.. ja robie 4 posilki (sniadanie + 3 w pojemniki) w 30 minut...problem wstac wczesniej?
kwestia wprawy, dla mnie to wiecej niz 30min - sukcesywnie bede to poprawial. na ten czas robienie posilku zajmuje mi dluzej no i wstawanie faktycznie jest problemem.