to brac czy nie
jestem zwierz i lubie miec sprzeglo w aucie wiec mi tam lata kwestia skrzyni
Wersja do druku
to brac czy nie
jestem zwierz i lubie miec sprzeglo w aucie wiec mi tam lata kwestia skrzyni
Moge podjechac w poniedzialek, o ile jestes kurwa naprawde zainteresowany, a nie trujesz tylko dupe bo juz kiedys kurwa jechalem dla bora jakas alfe ogladac i byla pierdolonym kapciem
Na pewno kosztowala wiecej niz 130k zwlaszcza, ze jest komfort (jakies dodatkowe zlacza usb z przodu i z tylu, klimatyzowane schowki, lepsza szyba z ochronka uv, klimatyzacja na tylna kanape), 18 calowe kola, audio z doplata chyba 4000, i ten pakiet sport to jest aluminiowy tunel, bixenon skretny 35w, aluminiowe nakladki i jeszcze jakies tam chujstewka on tez cos ze 6000 kosztuje. No i jeszcze jest wyswietlacz 8.8 i convinienc i asystent kierowcy to kolejne z 8000 doplaty. W zasadzie gdyby nie manuel to dorzucajac audio hernona kardana i fotele w pradzie niewiele wiecej w tym aucie potrzeba.
Bierz. Nie rob juz z siebie pajaca. Cena jest ok
Nasiąknął dusza jebanego handlarza
Ale no powiedzmy, cena jest ok, ja bym szarpal nizej tylko ze wzgledu na manuela, jak tobie pasuje to z tym przebiegiem i z tym motorem mozesz se tym 10 lat jezdzic i gwarantuje, ze sie nic nie spierdoli pzdr
A jak chcesz zebym ci to zobaczyl i jak ona teraz wyglada to mi napisz priviet @Lord ;
ps.
Ta czerwona w bieda edycji juz jest za 65 000. Byla chyba za 75 albo wiecej? xD
Nie byłbym taki kurwa prędki, w końcu to już ma 5 lat. 15 letnie Giulietty jeszcze nie istnieją, chociaż trzeba przyznać, że te prawie 11 letnie trzymają się zazwyczaj bdb. Pytanie tylko jak te silniki w Giulii, ale chyba tego nie spierdolili względem starszych konstrukcji, przynajmniej na razie nie ma takich informacji.
Tak czy siak mam więcej zaufania do Alfy niż do BMW czy Mercedesa i pewnie nie tylko ja.
:psyduck
Bedzie dobrze nic nie nie boj :kappa
Moj mechanik mi mowi, ze te silniki sa proste jak jebanie i trwale jak brud pod paznokciem przecietnego polaka. Mimo, ze jest z zawodu i zamilowania fanatykiem KIJI.
Ja to pewnie jakas z USA wezme albo sam sciagne albo kupie na miejscu bo jestem biedakiem i chuj. :zaba
Diesel od alfy, np taki https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#51c07c3a54 jest spoko czy nie za bardzo?
Dobra to biore i jak sie cos posypie to pierwsi bedzie o tym wiedziec xD
Ale nie ma tak, ze se bierzesz typie masz tu przyjechac na flache
Pewnie jak najbardziej jeszcze jak ja ide o flache, ze normalnie jezdzone to auto moze nakulac 350kkm bez wiekszych awarii, jezeli jest traktowane normalne (wymiany oleju jak bog nakazal, nie katowanie na zimnym)
A jakbys chcial taka kupic tylko lepiej wyposazona i tansza ta zapraszam do mnie :)))
Jedyny prawilny manuel, automaty sa dla ciot
Aha i automat w tym aucie z tym silnikiem to chyba nie jest najlepszy pomysl jezeli szukasz uzywki z 200kkm nalotem
On jest sredni juz w benzynie z mniejszym momentem, a tu masz 350nm pierdolniecia i obawiam sie, ze przy takim starym sztruclu to moze byc mocno ryzykowny biznes, pozdrawiam serdecznie
@Mexeminor ;
Akurat passatem zainteresowany niezbyt jestem..
Jak już to tylko i wyłącznie audi a4 b8.
I tak przesiadam się z m54b30 więc już będzie ból dupki z przesiadką, ale wyposażenie mi pójdzie w górę, a moc w dół :D
I tak się właśnie wkręciłem w to a4 bo z przodu ta duża japa fajnie już robotę robi imo
Prawdę mówiąc to myślałem, że ten 2.0 tdi clean diesel to jest bez dpf'a stąd pytanie o niego.
@Koczek ;
W cenie do 35k a6c7 trochę ciężko znaleźć, wypadałoby dołożyć a niestety mam inne wydatki niż dokładanie do samochodu gdzie i tak przekraczam swój budżet XD