Ja123 napisał
TROLL'er:
Ty nie jesteś w stanie tego zrozumieć?
Bogu nie chodzi o naukę: Biologii, Geografii (gdzie są dowody)
Bogu chodzi o naukę najcenniejszych wartości życiowych, Mówi by UCZYLIŚMY SIĘ być dobrym.
Możecie sobie mówić co chcecie, ale gdy zrobie coś dobrego, czuje jak otacza mnie jakaś wspaniała siła.
Tak samo: jeżeli zrobie coś złego, czuję że szatan zwycięża we mnie, czuję jego obecność wokoło.
Diabeł nieustannie dąży do tego by zawładnąć tobą.
Szanuje Cię przyjacielu, ja próbuje do Ciebie przemówić, bo taka jest rola chrześcijan.
I to jest przykre, że Twojego stwórcę uważasz za nikogo.
Z całego serca życzę Ci, abyś zrozumiał co jest w życiu najważniejsze, i abyś NAUCZYŁ się być dobrym.
Nie wiem czy wiecie ale muzułmanie, uważają naszą wiarę jako prawidziwą także jako i swoją. Według nich jest jeden Bóg Stworzyciel a każda wiara widzi go swoimi oczyma.
I wierzę, gdy przyjdzie dzień zagłady, MY zobaczymy Boga Stworzyciela na swój wzór, muzułamnie na swój, jeszcze inni na swój.
I nie będzie podziału na wiary, będzie tylko podział na ludzi wierzących i niewierzących. Ci pierwsi odejdą do Nieba z Bogiem, a Ci pozostali na wieczne męki, do piekła. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.