a ogolnie jak odczucia i rezultaty?
Wersja do druku
maniek, naprawde zycze Ci wszystkiego dobrego i sie nie obraz o to co teraz przeczytasz
jak nie potrafisz bez koksu zrobic kompletnie nic, zadajesz pytania, ktory spalacz pomoze w zrzuceniu fatu od siedzenia na pizdzie i jak to polaczyc z kreatyna, zeby dojebac na sopot to na poczatek moze zacznij sie edukowac OD PODSTAW i naucz sie cwiczyc(tak..)
igla wybacza wiele, za wiele
przykre ale prawdziwe
po 5 latach trudno zeby cos jeszcze szlo do przodu, trzyma sie to co jest.
Nie pytam o polaczenie kreatyny ze spalaczem tylko rozwazam taki lajtowy zestawik, a ze spalaczy nigdy nie jadlem + knife z body-factory obszernie tlumaczy o ich znikomym dzialaniu to pytam.
Na mega redukcji mi nie zalezy, chce tylko troche poprawic to co mam. I nie siedze na pizdzie tylko zajebiscie ciezko trenuje 4x w tygodniu (tak niektorzy chodza i 5x ale tak trenuja, ze ja bym mogl taki trening robic 2x dziennie). Zdarzylem poznac swoje cialo
Well, coś tam może pomaga, ale nie ma podjazdu do starego oxy elite pro (wiadomo)
Imo lepiej wyjdzie zainwestować w johe
a jakis link moglbym dostac do tej johy, bo nie mam pojecia co to jest i gdzie najlepiej kupic
jak z tą johą panie @Byczek , lepiej dać ja gdzieś w połowie redu, czy coś aniżeli jechać na początku na niej, niektórzy mówią, że już raczej na końcowy cut gdzie został tylko oporny fat.
dałbym na ostatnie 2 max 3 tyg redu
Ale Haxi mowił zeby dawać odrazu...xd
Pozatym fajnie wyredukowac na plaze to mozna bez spalaczy nawet nie trzeba mocno obcinać jedzenia tylko dobrze rotowac weglami i dymac interwalki i kardio
a joha jaknajbardziej jeszcze jak
No pewnie to takim mysleniem warto wpierdalać hmb działa ale efekty niezauważalne xD
Ale rozumiesz na czym polega magiczne słowo - działa - ?
Ale jak ktoś pyta czy będzie działało to raczej mu chodzi o to żeby efekty były zauważalne. Skakanie na dupie też może działać hipertroficznie w minimalnym stopniu ale chyba nikomu tego nie zaproponujesz żeby wrzucił w plan i nie będziesz bronił swojej tezy pokazując, że po roku skakania na dupie mięsień zwiększył swoją objętość o 0.01%...
dokladnie, wypierdalac 150zl za cos co pomoze tyle co wymiana coli zwyklej na light to bez sensu
To akurat dla statystycznego janusza jest zmiana ogromna
no tak, ale wymaina coli zwyklej na light nic nas nie kosztuje, a wlasnie o to chodzi. Ze ludzie kupuja cos co albo nie dziala w ogole albo dziala tak marnie ze rownie dobrze mogliby pic jedna kawe ze smietanka i starta czekolada na wierzchu zeby byl ten sam efekt, albo wprowadzic inna mala zmiane.
poza tym nie mow mi o statystycznym januszu, bo statystyczny janusz uwaza białko za sterydy
maniek wrzuc foto sylwetki
wrzuce jak tylko fachowiec chemik wrzuci, w koncu bierze pieniadze za porady wiec musi byc zajebisty
nie kumam czegos takiego, do obiektywnej oceny chce zobaczyc
ja pierdolęęęę XDDDDDDDDDD
Chyba zacznę też brać hajsy za porady, ciekawe czy ktoś będzie chciał zobaczyć zdjęcia moich certyfikatów i dyplomów(których swoją drogą za dużo nie ma) XDD
Taka sytuacja ,że musiałem wyjechać na 2 miechy w delegacje
Nie chce się stoczyć w te 2 miechy bo jednak ostatnio szło mi na prawdę dobrze i zrobiłem spore progresy ze swoją sylwetką jednak moja wiedza na temat ćwiczeń jest mocno słaba , ćwiczyłem zawsze na siłkach a teraz będę 2 miechy bez silowni
Jakie ćwiczenia ,które moge robić w domu bez sprzętu pomogą mi utrzymać sylwetkę ?M ktoś jakiś taki zestaw treningowy ?
@Wojtczak ;
must have ekspander, trx lub guma do ćwiczeń, i możesz wszystko
guma długa np taka
http://www.sport-shop.pl/guma-do-cwi...a-p-21228.html
ło kurwa na tej wsi to tego nie znajde a nie chciałem zamawiac z pewnych wzgledów
chuj jutro na ebauy poszukaj tej gumy i zamowie,daj jakis zestaw cwiczen bo 1 raz bede to mial w rece i ogolnie jakis zestaw co mam robic w hacie bo za nic nie chce stracic ani kilograma
http://allegro.pl/blender-reczny-bos...729438895.html
taki blendzior bd ok? do celow oczywiscie hehe kulturystycznych.
kurwa, powiedzcie, że istnieje coś takiego jak obieraczka do jajek na twardo XD
pukasz o garnek i obierasz albo stukasz łyżeczką i obierasz.Mam nadzieje, że pomogłem :)
tu masz pare pomyslow
https://www.youtube.com/watch?v=p2s2UiMnxl0
czy bialko serwatkowe + monohydrat kreatyny to dobra opcja na redukcje?
monohydrat zawsze jest dobry a białeczko w zależności od zapotrzebowania + fajny dodatek do owsianek/omletów
Robiłem badania i mam jakieś słabe wyniki. Większość w granicach dolnej normy ale kilka mam w granicach górnej normy i przy trzech wynikach mam gwiazdki czyli trzeba cus z tym zrobić. Miał ktoś może za wysoki poziom kortyzolu? Bo mam ponad normę o tak myślę czy jakieś zioła by pomogły xd
Zanim bym siegał po jakiekolwiek suplementy itd celowo na zbicie kortyzolu poszukał i zastanowił sie co może bym jego przyczyna. Ja zapierdalasz po 12h, mało spisz nie jesz dużo w dodatku ciezko tyrasz na siłce no to ja bym sie nie dziwił.
Nie ćwiczę już od ponad pół roku na siłce, po świętach wracam bo już czas się ogarnąć. Jedynie robota, studia i coś tam się zje, ale diety jako takiej nie trzymam. Co dwa tygodnie w weekendy śpię 8-10h a od poniedziałku do piątku średnio 4-8h zależy od roboty (czasami pracuje 6h a czasami 12+. Więc ze snem tak w miarę normalnie. Jedynie stres czasami duży jest ale żeby podbić kortyzol ponad normę przez stres? Także jeśli chodzi o sen/pracę/studia to myślę że w miarę to się wszystko wyrównuje. Kiedyś byłem na keto ale to z rok temu. Ogarnia ktoś wyniki z krwi? Może wkleję jak dostanę ostatni wynik z teścia to coś więcej będzie wiadomo. Na badania krwi wydałem 250zł więc myślę że coś z nich można by było wywnioskować bo chodzić mi po rodzinnych to hehe chyba bez sensu
@jeszcze jeśli chodzi o nerki to mam wynik chyba ponad normę i jeszcze jest gwiazdka przy jakimś jednym dziwnym oznaczeniu
wrzuc wyniki, zamaz dane tylko xd
Ta, kortyzol tylko ze śliny razem z dhea-s, wielopunktowo za jedyne 1k GP (przypominam o kodzie DSM5). Ten z krwi mógł się podnieść nawet na widok igły, wiele os higieny badań zależy jak poszedles spać wcześnie, co jadłes itp. Ogólnie kortyzol wysoki z rana jest niby fajny, jedyny mankament, że nadnercza muszą pracować na 200% i że trochę pregbenolonu jest podjebanego na kortyzol więc potem turbo niskie poziomy płciowych i d3, ale nadal istotniejszy jest metabolizm kortyzolu niż sam jego poziom.
Jak dowiesz się o poziomach wyczerpania nadnerczy to zobaczysz, że adaptogeny w ciemno nie są najlepszym pomyślem.
Na początek higiena snu, wyczyść miche, nie skipuj śniadania (kortyzol reguluje glikemie), insulina blokuje kortyzol, ale nie znam się czy można to zastosować terapeutycznie. Wrzuć kurkume, żeby stany zapalne obniżyć (stany zapalne w srodmozgowiu = turbo wysoki kortyzol bez względu na stan nadnerczy więc nie zawsze w nich trzeba szukać przyczyn). Do tego w miarę możliwości wschody słońca oglądaj. Światło infrared reguluje poranny kortyzol bardzo ładnie.
Panowie jeżeli od dawna stoję w miejscu z ciężarami (co spowodowane jest raczej insulinoopornością i jej leczeniem) i przykładowa rampa w dl wygląda mniej więcej tak:
8x 40kg
8x 50kg
8x 60kg
8x 70kg
8x 80kg
8x 85kg
3x 87.5kg
To jak teraz powinienem poprowadzić taką rampę żeby doprowadzić do wzrostu siły? Dodam, że tygodniowo ćwiczę 2xdl i 1x przysiady.
Jak by to miało pomóc to mój plan wygląda następująco: dl/squat, ohp, wycisk na skosie, wiosło, dipsy(repsy mieszane z negatywami bo nie jestem w stanie zbyt wiele powtórzeń zrobić), podciąganie młotkowe na maszynie tak aby angażować głównie bicepsy
ja bym zrobił to bardziej w formie treningu glikolitycznego tzn. obwody jakies i wysokie tetno, żeby zwiększyć wrażliwość insulinową. tylko jak najkrótszy trening i jak najcieższe ćwiczenia.
@Deathfully ;
co ty mi zrobiles, przez Ceibie zdradze kobiete
hahaha nie zajedź ręcznego za mocno bo proporcje stracisz xD
pobudza wydzielanie wolnego testosteronu, w połączeniu z 1,5 cypionatu robi rozpierdol w głowie
Jak ją leczysz? Rozwiń.Cytuj:
Panowie jeżeli od dawna stoję w miejscu z ciężarami (co spowodowane jest raczej insulinoopornością i jej leczeniem) i przykładowa rampa w dl wygląda mniej więcej tak:
utnij na 3 maks 4Cytuj:
utnij na 5, maks 6
gwarantuje, ze od razu ciezar pojdzie w gore
gwarantuje, że od razu ciężar pójdzie jeszcze bardziej w górę
rozumiesz?