jak nie serie a lub ligue1 to liga dla beduinow ktory polak by odpuscil 100 milionuw
Wersja do druku
jak nie serie a lub ligue1 to liga dla beduinow ktory polak by odpuscil 100 milionuw
Murarz w Realu, wspaniałe uniwersum :feelsokayman
no żeby tych dałnuw:sheeeit:maupa poustawiać to murarz dobry będzie :pepega
ta zacznie kazac murzynom biegac i cyrk gotowy :czesiufuck
ferminator kontuzja i baj baj mundial :zaba
Ależ smutne zdjęcie, Anka będzie musiała zostawić Alvaro od baciaty :isaac
Załącznik 389242
:hidethepainlewy
Arsenal zdobywa mistrzostwo na kolejkę przed końcem sezonu, a hejterzy dupa cicho :czesiuhehe
Ufaliście procesowi?
nigdy nie wątpiłem :klaun arteta krul
Matty Cash w wyjściowym składzie na finał Ligi Europy :poggers
juz w sobote ostatni mecz wielkiego :lewy :pepehands
@lord_xivan; czy gra dziś :lewy?:pepehands
Piotrek Zieliński z samobójem :lewyrozsierdzony :hidethepainlewy
Bobcek król strzelców ekstraklasy, spadł z ligi:kekw