Fiorentina :pepega:pepega teraz tylko nie zepsuć meczu z Weroną i będzie liga miszczów w Rzymie :peepoblanket
Wersja do druku
Fiorentina :pepega:pepega teraz tylko nie zepsuć meczu z Weroną i będzie liga miszczów w Rzymie :peepoblanket
zaraz ostatni mecz roberta na kamp nol
dźwignia w przyszłym sezonie spadek :xavi
RAFALALA GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :poggers
guardiola :xavi strzel cos robertem :lewy :reeeeeeee
rafalala :poggers strzelcie cos robertem!!!!
AHAHAHA JAKI KARNY TY KURWO ZAJEBANA CWELINO SYNIE DZIWKI I CWELA CO TO JEST PO CHUJ KRENCISZ JAK JUZ LIGA WYGRANA XD
zszedl :lewy to juz koniec :pepehands
Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów. Dzięki roberto:pepehands
wzruszajonce pozegnanie :pepehands
:lewy wruc :pepehands
100 milionuw piechotą nie chodzi:pepezyd