Lech i Lechia zdobyły najwięcej bramek, jedni są mistrzami, a drudzy... :maguire
Cholerny Harry Kane zdobywa Puchar Niemiec strzelając trzy bramki w finale, teraz Bolek będzie pierdolił, jaki to Harry jest lepszy :czesiufuck
Wersja do druku
Lech i Lechia zdobyły najwięcej bramek, jedni są mistrzami, a drudzy... :maguire
Cholerny Harry Kane zdobywa Puchar Niemiec strzelając trzy bramki w finale, teraz Bolek będzie pierdolił, jaki to Harry jest lepszy :czesiufuck
Robercik 120 bramka dla Barcy :lewyrozsierdzony:lewyrozsierdzony:lewyrozsierdzon y
ROBERTO CUDOWNE GOLAZOOOOOOOOOOOO :poggers
roberto dawaj jeszcze jedną :lewyrozsierdzony
Kiedy Arka spadła do 1. ligi, ale Lechia też :czesiufuck
Załącznik 389270
upokorzenie wstyd kompromitacja guardiola :xavi pakuj walize i niech laporta na nastepny sezon zatrudni jakiegos fachowca a nie nieudacznika
nie ma roberta to jebać tą barcwelone
Dzisiaj ASSE rozpoczyna baraże o najwyższą klasę rozgrywkową, zachęcam do dmuchania w telewizory
widzę ASSE myślę ESSA:ez
guardiola :xavi z laporta jakiegos gordona kupili niech ktos co to za gostek MA DNA KATALONSKIE??
mocny chłop ostatnie 5 sezonów 6, 6, 11, 4, 4 bramki:xavi robercik na wuzku takie liczby robi z profesorkiem na kolanach