Wersja do druku
dobra nie pierdolta, bo po Rafalali też się nikt nie spodziewał, że na taki poziom wskoczy
ja pierdole xd bylem pewien ze sobota 21 klasycznie, tak sobie sprawdzam czy przypadkiem ich nie odkleilo no i jednak kurwa chuj w dupe co to jest:reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:reeee eeee
nic nie straciłeś :residentsleeper arselol strzelił na farcie w 5 sekundzie, po czym zaparkował autobus i zaczął się turlać, a dembelska gęba jak zwykle kiwała się sama ze sobą :szczescboze w końcu jakaś moskitiera się potknęła o swoje nogi i zrobiła elwra, ogólnie :residentsleeper:residentsleeper
o 20:00 na tvn7 jest film o rekinkach, polecam
potwierdzam :residentsleeper
ale ten sedzia to cwel kurew$ki
chociaz tera tak z drugiej kamery to ten z man united troche tam dzwigienke zrobil i w sumie mozna zinterpretowac ze dolozyl do tego cegielke i tak nuzka troche po trawie no nwm czy byl tak nisko ze musial czy jednak dolozyl cos xD na takim varze to w sumie ciezko o karnego
zeby wsciekle diably sie tylko nie zesraly w tych karnych... :prayge
dobre karniaczki :sheeeit:sheeeit
O ile jeszcze rozumiem strzelić na tyle chujowo żeby bramkarz obronił, ale żeby dwóch cymbałów nie trafiło w ogóle w bramkę z 11 metrów? xD :arteta
no te same slowa do ziomka powiedzialem, lepiej lewo prawo ale pewnie i huj no szansa na obrone to pewnie kolo 20% jest to zależne od kilku czynników xd ale no oddać dosłownie za darmo dwie piły w karnych w finale lm przy rozstawionym namiocie przez 120 minut to 200iq :sheeeit
to nie pierwszy raz, kiedy czarnuchy rujnują Angolom karne :czesiuhehe
:sheeeit:sheeeit:sheeeit
Załącznik 389343