Jakbyśmy na ten mundial pojechali to by nas tak wyspy cucka kręciły :betoniarek
Wersja do druku
Jakbyśmy na ten mundial pojechali to by nas tak wyspy cucka kręciły :betoniarek
Skoro liga ukraińskq jest w tym roku po 30 kolejkach i nawet taki okupowany donieck gra, to czemu ten mecz nie mógł się odbyć u nich?
murzyny nas zgwałcą w środę
czysty przypadek :arteta
jak tam dziś będzie myślicie :sheeeit:sheeeit:bringit
jebać jak grają piłkarze i to co pierdoli trener
3-3 bedzie :czesiuhehe
jedziemy dziś z murzynsami:lewy
boję się odpalać ten mecz, z Ukrainą do przerwy wytrzymałem :sovietpepe dałem się nabrać na Janka Ubrana, że teraz to już będzie pięknie, a to jest taki farmazoniarz, że głowa mała :szczescboze
ale nas najebia
:czesny