co ty dzis jeszcze wiencej goluw bendzie
Wersja do druku
co ty dzis jeszcze wiencej goluw bendzie
I co hejters, jest gol
mecz sezonu :poggers
Ale widowisko
Ale tam konsultacje Rayi z trenerem bramkarzy poszły na tego karnego
"co mam robić"
"chuj wie, stój w miejscu"
"dobra"
:kekw
Lookman super piłkarz :sheeeit
roberto dziś gra :lewy
Barcelona: Joan García - Eric, Cubarsí, Gerard Martín, Cancelo - Pedri, Gavi - Roony, Fermín, Olmo - Lewandowski.
:lewy w 1 skladzie!!!
banda cweli bez dzamalka nic nie umieja znowu padaka ciezka hujnia guardiola :xavi pakuj walize
I cyk z dyniaka :hidethepainlewy
:lewy
Bednarek gol :lewyrozsierdzony:betoniarek
Robercik też brameczka :lewy a wiecie kto dzisiaj nic nie strzelił? Harry Kejn hahaha :senorkekw
WIELKI :lewy zapewnia kataloni mistrzostwo swiata a tak naprawde to katalonski przeslizg guardiola :xavi odejdz