to niezły guardiola:xavi ciekawe czy arsenal co jeszcze przytroluje:klaun
Wersja do druku
to niezły guardiola:xavi ciekawe czy arsenal co jeszcze przytroluje:klaun
tak to juz za 5 dni :lewy zdobywa mistrzostwo wszechswiatu :poggers
ale widowisko dziś:kappa
tak to juz za 4 dni :lewy zdobywa mistrzostwo wszechswiata :poggers
ale bajern przekrencony najpierw murzyn bez drugiej zultej a teraz bez penalti za renke
za rękę od swojego nie ma karnego
jest normalnie :szczescboze
https://www.footballrules.com/offenc...ions/handball/
Cytuj:
A handball offence is not committed when a player:
is hit on the hand/arm by the ball which has been played by a team-mate
daj spokuj bzdury jakies
a to sory
karny jest jak sędzia gwiźnie
To psg bez żółwia łatwo se bierze ten finał kolejny a on z :sheeeit kolejne lata użeranka:klaun
Jakby mi ktoś powiedział kilka lat temu że cała Europa będzie kibicowała PSG w lidze mistrzów jako tej fajniejszej drużynie to bym stwierdzić że chyba upośledzony jest, a tutaj proszę jaka piłka bywa zaskakująca :pepega