czy jest jakis klub bardziej krencony niz katalonia praktycznie kazdy mecz skandaliczna wyjebka
Wersja do druku
czy jest jakis klub bardziej krencony niz katalonia praktycznie kazdy mecz skandaliczna wyjebka
akcja Barcelony, wystarczyło stópkę dołożyć, to oczywiście Wielkiego Roberta nie ma już na boisku, Guardiola ty kurwo :boniek
Załącznik 389019
Arne Slot widzę pięknie naoliwił maszynę xD
psg mocne od kiedy sie małpy pozbyli
sędzia kalosz nie słuchaj ich:xavi
No dobra, chciałem Cię Łukasz tak podkurwić tylko, sędzia chuj sprzedany mecz :reeeeeeee
Ciekawe czy w rewanżu atletico dotrwa do dogrywki czy już w regulaminowym sfrajerzą :hmm
chuj w dupe przekrentowi jeszcze wogule absurd ze karnego nie dal jak se gostek renkol zagral i wyjebane zadne vary nie dzialajom po chuj