Wystarczylo wyjebac pare sfochowanych gwiazdeczek- kyliankow i neymarow. Od razu inny odbior druzyny
Wersja do druku
Plus trafić na :arteta
a kto powiedział, że to przypadek :lewyohyou
jak ten smieszny klubik chyba zaraz disband robi pilkarze sie bijom w szatni kluci kazdy z kazdym
tak to juz tylko 2 dni i wielki :lewy wygrywa mistrzostwo wszechswiatu :poggers
Czabi był problemem jakby co
el klasyczny robertador
Bójcie się chamy :poggers:peepoblanket
tak to juz jutro wielki :lewy gromi kurewskich i zdobywa mistrzostwo galaktyki :poggers
https://przegladsportowy.onet.pl/pil...wencje/scwbdvc
morale przed meczem top:lewy
tak to juz jutro o tej porze wielki :lewy w 1 skladzie!
jeśli harry w następnym meczu szczeli 9 goli, to pobije rekord lewandoskiego :maguire
tymczasem w czechach slavia grała ze spartą i w razie wygranej miałaby już przyklepane mistrzostwo, no i prowadziła 3-2 w doliczonym czasie, ale kibice slavii wbiegli na murawę bo myśleli że już koniec meczu, wklepali komuś tam ze sparty, więc sparta uciekła, mecz nie został dokończony, i teraz szykuje się walkower :kekw