A może to spisek (((ich))) przeciwko Cucurelli? :hmm:pepezyd
Wersja do druku
Swoją drogą, ktoś mi może to wyjaśnić? xD
Załącznik 389149
sprawdziłem se na sofascore statystyki z La Liga i getafe ma najmniej okazji, posiadania piłki(38%), celnych podań na mecz, oddanych strzałów na mecz, strzałów celnych na mecz, udanych dryblingów na mecz z wszystkich zespołów, ma za to najwięcej faulow na mecz, przechwytów na mecz, żółtych kartek
piękny zespół :feelswowman mają też effective playing time gdzieś 45% najniższy z top5 lig chyba :kekw
>oni nie znaja getafe bordalasa
taki murarz tylko jeszcze gorszy
paryż bierze ligę mistrzów znów i złoty balon dla Kvaradony :poggers
o penalti
fiu fiu ale mecz
widze ze nie tylko katalonia nie ma kompletnie obrony
jutro simeone z artetom na pewno podobne widowisko pokażą :kappa:arteta
niby gol za golem a i tak tbw :residentsleeper wolalbym jakies soczyste 0-0 barcelony ogladac po chuj ta pilka nozna jest jak nie gra katalonia moze ktos to wytlumaczyc :pepega
Ale ten Stanislić to jest gunwo, Kvara nim tam kręcił jak Twój stary najebany ciotkę Halinę na weselu w 75'
W ataku też nie lepszy, bo tyle co sytuacji miał gdzie mógł wyłożyć patelnię albo sam wykończyć to :kekw
piękne meczycho wczoraj było...a dziś za to będzie remis i w chuj kartek