jest i on :lewy
Wersja do druku
jest i on :lewy
jak tam twój rekinek, guardiola patałachu? :xavi
wielki :lewy pieczentuje wygranom ale ten zoan garsija najlepszy bramkarz swiata :poggers
ojciec z synem:poggers
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i..._fwNiZL-Q&s=10
dawaj real betis w drugiej polowie robicie ladny remisik
ehh no i chyba po zawodach
Prawie się im udało :maguire
:Amorim zwolniony, kto następny do tej karuzeli spierdolenia? :maguire
Teraz Maresce xd albo ppstawil bym na jakies sprawdsone rozwiazania jak np Roy Hodson. On to dzwignie xd
Bez kappy bym brał jakiegoś Dyche'a (jakby był dostępny) i by się okazało, że po Murarzu/Olenakole byłby najlepszym trenerem od tych kilkunastu lat xD
Maresca do utd amorim do Londynu i kręcimy kołem dalej
Czapik :xavi też byłby śmieszny ale raczej nierealny, za to OGS się zaoferował więc może jeszcze będzie memicznie xD
tak to juz dzis wielki :lewy w superpucharzehiszpaniarabi