Pewnie Osioł mu tam kępkę szybko zrobił, skurwesyn :kekwstop
Wersja do druku
Pewnie Osioł mu tam kępkę szybko zrobił, skurwesyn :kekwstop
:lewy jak dalej bedziesz robic takie numery to cie :xavi guardiola sprzeda i bedzie rekinek za cb gral -.-
:lewy8s
o widzę że roberto karniaczka zmarnował chyba się nam goat starzeje niestety ;/
https://i.imgur.com/56HMc3o.png
skond kurwa 12:1 strzaly i 71% posiadanie co to ja chyba inny mecz oglondam
po posiadaniu piłki to wygląda na jakiś pierdolony stomp
Przecież to typowe statystyki meczów Barki z Patetico xD
Czemu Rashford nie gra, już go :nazipepe nie lubi czy co
Załącznik 387993
To jest wesoły futbol a nie jakieś barkelony
goooooooool daniel z olmont
rekinek gasi swiatlo :poggers
Rekin>Robercik
zwazka na slowa :reeeeeeee
dobrze że nie oglądałem bo by mi serce pękło :karniaczek:pepehands
Kylian mvp. Yamal może buty czyścić :probierzez
mogli by tego dzamalka wypierdolic z barcelony:pepeweed