rekinek drugi goool :poggers
Wersja do druku
rekinek drugi goool :poggers
runej gooooooool
rekinek hattrick cholera to :lewy mial pakowac te gole -.-
Robert po tym meczu na ławie bedzie spakowany hahha
guardiola chuj ci na rekinka :xavi
Zawsze wierzyłem w Ferrana :3
widzę, że losowanie grup MŚ zostało przyjęte bardzo entuzjastycznie :maguire to ja jeszcze tylko dodam, że dzisiaj podali terminarz, no i jeśli awansujemy, to mecz otwarcia z tunezją zagramy w poniedziałek o 4 rano xD natomiast o honor z japonią o 1 w nocy :senorkekw
ładnie europa została opluta przy tym turnieju, najpierw z 16 dodatkowych miejsc dostała kurwa 3 xD mimo że gdyby decydował poziom sportowy, to powinna ich zgarnąć ze 12 :lul a teraz jeszcze godziny meczów totalnie z pizdy dla europejskiego kibica
ufoludek :sheeeit co odjebal xD
wielki karzelek se mistrzostwo ameryczki wygral tak o od buta moze by go :xavi guardiola sciagnal do fc dzwigni na 1 sezon
btw widzę że koledzy z warszawy sobie nieźle radzą w tym sezonie:czesiuhehe
https://www.youtube.com/watch?v=jeObZ8Tz4_g
murzynyplutona.avi :peepogiggle :peepogiggle :peepogiggle
ale kureska gra no czymajcie mnie bo nie wyczymie:feelsokayman
ale kompromitacja kureskich:poggers
nie no, az takiej tragedi nie ma,
otwarcie mundialu, finał o 21;00
większość meczy w play off jest między 18/22, jest kilka wrzutek o 2/3 w nocy czy 5 nad ranem; ale o tej 5, to wstanie człowiek po prostu wcześniej przed praca i tyle
sporo jest meczy 1-5 w nocy/nad ranem w fazie grupowej, no chuj w jakies mecze haiti vs szkocja; o 17 byl tego nawet nie oglądał, dla jakis perełek to się zarwie kilka nocek (ewentualnie wezmie ulrop albo l4 :czesiuhehe)