ktury to juz raz dzwignia sie bawi strzela a :lewy tylko siedzi i patrzy inb4 w domu z ania ma to samo 4Head
Wersja do druku
ktury to juz raz dzwignia sie bawi strzela a :lewy tylko siedzi i patrzy inb4 w domu z ania ma to samo 4Head
dziś wielki REAL
bez kylianka??? zobaczymy....
woooooo kurwa walwerde ale golazo :poggers
ciezka chujnia ten real nic nie graja gdyby nie ten gol to :failfish aleti pare razy lepsze powinni wygrywac paroma golami ale kurtula jebany -.-
czyli co klasyczny kureski prześlizg?:xavi
finał niedziela auuuu :sheeeit
ty sie nie ciesz bo jak barka nie odjebie cyrku a real bendzie gral tak jak ostatnio to 5;0 w pizde i do domu
tak to już dziś jazda z kureskimi :lewy
@Lord Xivan ; to dziś jakby co :czesiuhehe
ale dzisiaj real w pizde wali katalonie a robercik 2 nogi polamie:sheeeit
:poggers robert musisz:lewy