RAFALALA TY KURWO CO TY ZROBILES!!!!!!
Wersja do druku
RAFALALA TY KURWO CO TY ZROBILES!!!!!!
RAFALALA GOOOOOOOOOOOOL ZAWSZE W CIEBIE WIERZYLEM JESTES WIELKI
cienka jest granica między miłością i nienawiścią :lewy
no tak frajersko se dac wpakowac pod koniec 1 polowy ful dominando to klasyk katalonia
ROBERTOOOOOOOOOOOOOO :lewy
i zamiast 3-0 mecz zamkniety to nerwowe 2-1 jeny ile mozna
:lewyrozsierdzony
co wy kurwa robicie najwieksi frajerzy futbolu
:lewy8s:hidethepainlewy
banda cweli nieudacznikuw znuw to samo co z interem grajom z rywalem pulke nizej mecz pod kontrolom do zera dojazd dominando bezkarnosc i nagle jakies tarapaty se robiol
dobra pobawili się to tera jazda z kureskimi :lewyrozsierdzony
gdzie jest zółf? :sheeeit
RAFALALA GOOOOOOL
UFOLUDEK TY SMIECIU PATALACHU