lewandoski matujący albercika gambitem mandarka koloryzowane
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...VaJ93N9TJ&s=10
Wersja do druku
lewandoski matujący albercika gambitem mandarka koloryzowane
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...VaJ93N9TJ&s=10
fajnie tam mają w tym realu, negueba z kijanką się poskarżyli na :xavi więc został wyjebany, a za niego wstawili jakiegoś arboledę, żeby się nie wpierdalał :probierzhehe co może pójść nie tak??
Albacete równo leci, szkoda tylko że Mastodont wcisnął po rogu :pepehands Pięknie się za to słucha gwizdów na mokebe
haha srealek znowu na pizde haha
tylko barcelona :lewy:czesny
nieironicznie ciesze sie, perez na emeryturke dziad pierdolony mysli ze wie wszystko i próbuje byc najmadrzejszy :czesiu
fc dźwignia to nie fc kurescy dadzom rade:lewy
Myślę, że jakby Arbeloa dał Viniemu wybrać skład i ustawienie, to by wygrali :xavi
Wzięli jakąś Arboledę to nic dziwnego, że przejebali z drugoligowcem. Trzeba było sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie: :czesiuhehe
niech jeszcze więcej czarnuchów kupią pedały jebane :sheeeit
czarnuchy to kurwy są nadają się tylko do niewolniczej pracy bo jak poczują trochę luzu to im odpierdala wiem co mówie.