no i nie zostanie, a na pewno nie przez kartoflonosego, a brytole coming home w ćwiercfinale na tym mundialu
Wersja do druku
tak to juz dzis :lewy mistrz wszechswiatu zdobywa kolejne punkty dla fc dzwigni :poggers ciekawe czy guardiola :xavi wrzuci na luz czy tryhard po 100 punktuw
Załącznik 389215
nawet :czesny na kacu dzisiaj z naszym :lewy idą do boju :lewyrozsierdzony
Skład Barcelony: Szczęsny, Koundé, Cubarsí, Cortes, Balde, Casadó, Bernal, Olmo, Roony, Rashford, Lewandowski.
ROBERTO I WOJTUS w 1 SKLADZIE!!!!!!!!! :poggers
wstyd upokorzenie zenada guardiola :xavi przepros i odejdz nieudaczniku
:lewy dał komunikat że to ostatni sezon, ciekawe gdzie się zakręci :hmm
Arabia raczej nie, bo Ania nie pobaciatuje tam
Chyba, że sam pójdzie :hidethepainlewy
Dawać go do czerwonego Manchesteru, przynajmniej mój mokry sen z 2012 roku się spełni
brawo pan robert za pójscie po rozum do głowy, zapraszam do serie A
Oficjalnie: Robert Lewandowski odchodzi z Barcelony!
robertbracia :pepehands
Harry chyba nadal wierzy, że rekord jest w zasięgu
dzis pozegnanie wielkiego roberto :lewy :pepehands
piękna to była kariera:feelswowman to teraz będzie klepanie pastuchów :halaaq