i znuw exxxtremalne frajerstwo + przekrent no cusz za rok sie uda do 3 razy sztuka
Wersja do druku
i znuw exxxtremalne frajerstwo + przekrent no cusz za rok sie uda do 3 razy sztuka
:failfish klatwa :hidethepainlewy
3 lata z rzedu to samo, a teraz jeszcze 2 mecze z rzedu :kekw
znuw sami ze sobom i z sendziom no trudno zycie
Jakiś typerek na Miszczostwa robimy? Pytam teraz, bo wiem że były bugi i może coś ponaprawiam do startu. O, może jakieś powiadomienia dodam.
@Nextpro ; chciałoby ci się w to bawić?
jak polska awansuje zamiast iranu to tak
Harry Kejn wierzem w ciebiem :prayge ale tylko dzisiaj :probierzhehe
czy ty nojer jesteś normalny?
JAZDA:reeeeeeee