no kibole nigdy nie byli zbyt rozgarnieci :szczescboze
Wersja do druku
no kibole nigdy nie byli zbyt rozgarnieci :szczescboze
tak to juz dzis wielki :lewy zostaje supermistrzem wszechswiatu :poggers
Zachód szynka wytrzymajcie jeszcze 45 minut :prayge
A co do Slavii to myślę że klub się wybroni, komisja uzna że to by nic nie dało i nie będzie walkowera, względnie dograją te 3 minuty
REKLAMA
Barcelona: Joan García - Eric, Cubarsí, Gerard Martín, Cancelo - Gavi, Pedri - Rashford, Dani Olmo, Fermín - Ferran.
GUARDIOLA TY CWELU JEBANY KURWOI
xivan rzyga :---DDD
nie wiem jak tam w czechach, ale u nas to na bank byłby walkower, i w każdym innym cywilizowanym kraju też
gdyby chodziło o sam wjazd na murawę, to może udałoby się to opanować i wznowić mecz, albo faktycznie by dograli te 3 minuty w innym terminie
byłyby tłumaczenia, że wbiegli przez pomyłkę xD bo zegar stadionowy odmierza tylko do 90 minut i nie mieli świadomości ile jeszcze tego doliczonego czasu zostało, i przy którymś gwizdku myśleli, że koniec xD no i jakoś by się wybronili
ale po tym, jak niektórzy atakowali piłkarzy sparty to imo nie ma opcji, i będzie walkower plus pewnie jeszcze grube sankcje, no chyba że czechy są jakimś dzikim krajem
E: ostatnio w anglii była taka sytuacja, że gospodarze na minutę przed końcem doliczonego czasu szczelili gola dającego im awans, i kibice wbiegli na murawę się cieszyć, ale jeszcze trzeba było dograć tę minutę xD no i jak już zeszli, to mecz został wznowiony i chłopy zdążyły jeszcze stracić i nie awansowały xD
no ale tutaj wbiegli tylko się cieszyć i szybko zeszli, a tam w pradze to se pogonili piłkarzy sparty xD co dosłownie wszystko zmienia
swoją drogą, to niezłe el klasyko :xavi bez robercika, bez kijanki, bez rafalali i bez dżamala :szczescboze na chuj to oglądać w ogóle :residentsleeper
ale jednak piłka nożna to gra dla ciot jak te wszystkie pedały staniki noszą
Sam byś taki chciał, tylko zazdrościsz i się wyżywasz :maguire
ROBERT MISTRZEM GALAKTYKI!!!!!!!!!!!!! :poggers
piękna kariera:peepolove
szkoda ze :lewy nie strzelil jak mial okazje no ale jest juz mistrzem wszechswiatu :poggers
w ogóle gdzieś tak w środku sezonu się zaczęło gadanie u niektórych że wielki karry hane ANGLIK:fook na pewno pobije rekord robsona:lewy a tu 1 mecz do końca i 8 goli brakuje by wyrównać :lewyohyou gdzie jeszcze jak se patrzę to jakiś chyba rekordowy sezon bayernu bo mają 117 goli strzelonych + 1 mecz więc pewnie koło 120 się zakręcą, gdzie w tamtym sezonie co roberto 41 strzelił mieli 99 strzelonych
goli z karniaczkuw też mniej :karniaczek
Co chłopaki odwaliły za patobusa :poggers
https://www.youtube.com/watch?v=Frg9cwY_oi8