latwy mecz full dominando na 4-0 cz 5-0 z ogurkami to nie zrub se nerwuwke brawo guardiola :xavi kiedyy ty tych guwniarzy nauczysz
Wersja do druku
latwy mecz full dominando na 4-0 cz 5-0 z ogurkami to nie zrub se nerwuwke brawo guardiola :xavi kiedyy ty tych guwniarzy nauczysz
:pervertface
brawo robercik, czwarty finał z realem i czwarty z brameczką :lewy a tobie guardiola chuj ci na łeb :xavi
ciekawe, co teraz robią jakieś benzemy, czy inne suarezy :senorkekwCytuj:
Robert Lewandowski jest drugim najstarszym strzelcem gola w historii „El Clasico”. Jeśli 10 maja trafi na Camp Nou, zapisze się w historii jako najstarszy strzelec tego legendarnego starcia.
Załącznik 388198
MASZYNA :lewy
biedny nextpro pewnie ogląda te finały z hujem w rence licząc na hatriki mekambuw a tu ciągle winki:lewy:pepehands
To już szóste trofeum Robercika w Barcelonie, a jakieś Nextrpy by go do MLS wysłali albo Arabii :kekw Ładnie się chłopak bawi na piłkarskiej emeryturze :lewy
borussia za robercika - przelamała potęgę bayernu, topowy europejski zespół, bayern za robercika - totalny hegemon i dominando przez wszystkie lata, barca za robercika - wyszła z krysysu:xavi i cała drużyna mental zwycięzcy
przypadek nie sondze:lewy
warto dodać, że borussia od jego odejścia potem już nic wielkiego nie wygrała, z kolei bayern już w pierwszym sezonie mógł stracić mistrzostwo, a w kolejnym zajął dopiero 3. miejsce :lewy
do listy można też dopisać lecha, który z robercikiem zdobył pierwsze miszczostwo od 17 lat (plus puchar, którego od tamtej pory nie potrafi już zdobyć), oraz reprezentację, która z robercikiem pierwszy raz wyszła z grupy na euro, a na mś pierwszy raz od 36 lat :lewy
nawet znicz pruszków najlepszy sezon w swojej historii miał z robercikiem, a po jego odejściu było już tylko gorzej :xavi
Niezła odklejka żeby szukać takich korelacji :senorkekw
:xavi przez "b" spakował walizy z Madrytu, ciekawe co jeszcze może się wydarzyć, zatrudnienie zidana? :feelsspecialman :failfish
Teraz United może zatrudnić zarówno :xavi jak i :xavi przez "b", jebani mogą przebierać
Perez wyjebał Alonso :czesiu
dawać Probierza teraz the Special One :probierzez
kylianek :sheeeit i malpicjusz :sheeeit zwolnili :xavi guardiole madryckiego no ale i tak dlugo zabawil bo ciezko sie na to patrzylo ciekawe kogo teraz wjebiom na mine moze plotwist stulecia i wjedzie :xavi
Robercik to jest kocur