do boju potezna jagielonia jazda z cweliczkami hiszpanskimi :poggers
Wersja do druku
do boju potezna jagielonia jazda z cweliczkami hiszpanskimi :poggers
o kurwa legia wygrywa zapiszcie to bo długo nie potrwa
cwelona jagielonia niezle ale pan imaz pach i 1-1 jazda :poggers
o kurwa ale gol dla rajo
no i w pizde eh szkoda powinno byc inaczej...
:felipefacepalm
:kekw
https://streamin.me/v/b60cb9ae
Pamiętajcie że dobre miejsce w lidze pozwoli na grę w pucharach, więc warto puchary odpuścić nawet kosztem kiszenia się wśród Gibraltaru, Malty i Irlandii :pepega
No i proszę nie zapominać, że jeszcze są matematyczne szanse na fazę pucharową
:senorkekw
w ogóle ten cały iniaki pastiz to jest kurwa mistrz :kekw odkąd przejął drużynę, to nadal nie wygrali żadnego meczu, w ekstraklasie zjechali w tym czasie do strefy spadkowej, w dodatku przepierdolili z niecieczą i piastem, które też się w niej znajdują; a w lidze konferencji 3 mecze i 3 wpierdole :feelswowman
myślałem, że nie da się wymyślić nic głupszego niż wymiana van den broma na rumaka, ale legia to przebiła i to mocno :szczescboze nie wiem, co to za tęgi umysł wymyślił, że dajemy astiza do końca rundy i czekamy na papaja jak na zbawanie (w momencie gdy było jeszcze w chuj meczów do zagrania, a papaj ma przecież ważny kontrakt w rakowie), a na wiosnę jazda :felipefacepalm ale należy mu się jakiś order za vis comica :kekw
jak zwalniali rumuna to już było słabo, ale wystarczyło wygrać ze dwa mecze i byliby w czołówce, a w LK chociaż jeden i graliby dalej, a tak to przejebali już cały sezon w grudniu xD jeszcze tylko drugi wpierdol z piastem i można zimować na ostatnim miejscu :kekw
najśmieszniejsze to będzie, jak papszun tam pójdzie i się spierdoli z ligi, a w tym czasie raków zdobędzie mistrzostwo :borek zostałby chyba pierwszym trenerem w historii, który jednocześnie wygrał ligę i z niej spadł :szczescboze
szkoda tylko, że ranking się poszedł jebać przez tych patałachów :zniszczol
Czekam na to :santakekw:santakekw:santakekw:santakekw chociaż biorąc pod uwagę umiejętności strugania w drewnie przez papucia to podejrzewam że z takiego Rajovicia czy Jędrzejczyka zrobi jeszcze pożytek
Z drugiej strony o Wiśle też się pisało, że niemożliwe że spadnie, a jednak wystarczyło sprzedaż szybkiego murzyna ze skrzydła i arabusa ze środka pola ściągniętego za darmo pół roku wcześniej (swoją drogą to był jeden z lepszych dealów w historii ekstraklasy) żeby się drużyna posypała, więc nie tracę nadziei :prayge
ja na miejscu świerczewskiego bym teraz przytrzymał tego papszuna do końca sezonu xD przecież oni w tej legii rzucili wszystko, bo "zaraz przyjdzie papaj i wszystko się ułoży", i od tamtej pory wpierdol za wpierdolem xD na bank nie mają żadnego planu B więc musieliby wtedy wziąć kogoś z łapanki i spadek byłby realny
szkoda jagi ale rayo to już bardzo mocny klub więc i tak ładnie pograli ;) Legia jak zwykle nie zawiodła xD
ryjo w obu meczach z lechem i jagą na farcie, lech miał sytuacje na 3-0, potem ryjo wyciągnęło i jeszcze gol w ostatniej akcji, a z jagą też dość szczęśliwie to dowieźli
z gry to były mecze na dwa remisy, ofc były momenty dużej przewagi ryjo, ale też były akcje w drugą stronę
no ale to też jest jakiś skill lepszej drużyny, że potrafi w takim meczu przecięgnąć linę na swoją stronę, na tej samej zasadzie jaga wypunktowała tych finów i innych albańczyków, gdzie też było dość wyrównanie
a legia to mnie rozpierdala na maxa xD z fejo mieli ćwierćfinał ligi konferencji, puchar polski, i miejsce w czołówce w lidze, ale im nie pasował, bo pokazywał fakersy i nie zdobył mistzostwa :klaun no to teraz nie mają ligi konferencji, nie mają pucharu polski, i jeszcze brakuje tylko spadku z ekstraklasy :felipefacepalm