Barcelona: Joan García - Koundé, Cubarsí, Gerard Martin, Balde - Bernal, Casadó - Lamine Yamal, Dani Olmo, Rashford - Ferran.
KURWO GUARDIOLOWSKA :xavi DAWAJ :lewy
Wersja do druku
Barcelona: Joan García - Koundé, Cubarsí, Gerard Martin, Balde - Bernal, Casadó - Lamine Yamal, Dani Olmo, Rashford - Ferran.
KURWO GUARDIOLOWSKA :xavi DAWAJ :lewy
no narazie to hujowo wyglonda :xavi guardiola dawaj :lewy czarodzieja i rafalale bo inaczej moze byc :monkas
udany przeslizg katalonski :poggers
Czemu Carrick prowadzi United, przecież to już było xD
A, już widzę czemu :guardiola
szkoda ze nie :xavi
@Lord Xivan ; czemu :lewy nie gra :pepehands:xavi
FERMINATOOOOOOOR :poggers
frajer manzano przekrenciarz jejbany okradl ferminatora :pepehands
i drugi gol przekrencony ja jebix tam juz z 4-0 powinno byc a tymczasem jest 0-1 w pizde
dawaj :karniaczek na boisko
no wiekszego huja do dupy od przekrentuw jebanych to jeszcze chyba katalonia w tym sezonie nie miala
szybko :lewy i runej na drugom
GONZALO HIGUAIN GOOOL REAL NA PROWADZENIU
NO KOŃCZ TO PRZEKUPIONA RURO JEBANA:reeeee:reeeee
ale się dzisiaj czerwone kartoniki posypały:czesiuhehe
Załącznik 388262
najwiekszy przekret w tym sezonie kurewscy 2-0 po 2 golach kturych nie powinno byc a katalonia wpierdol po jednym z wiekszych przekrentuw ostatnich lat
Ale dymensy w finale pucharu murzynów, wspaniałe uniwersum :pepega
Co się stało