murzyn murzynowi murzynem
ciekawe czy we francji auta popalone:sheeeit:sheeeit
Wersja do druku
murzyn murzynowi murzynem
ciekawe czy we francji auta popalone:sheeeit:sheeeit
Ja mam kolegę we Francji, to mi mówił, że jest bezpiecznie i żadnych rozrób tam nie ma
o czytam że jakiś oskarek 17 lat w porto debiut i wywalczył karniaczka:karniaczek, to jakiś młody polski jamalek będzie?:lewy
Typek kozak jest bez kappy i zajebisty ruch zrobił, że poszedł do P O L S K I E G O Porto a nie do jakiejś większej firmy gdzie by skończył jak te wszystkie Kapustki (które i tak były chujowe)
Fajnie, że chłopak ma przed sobą szansę na zrobienie wielkiej kariery (może nawet tak wielkiej, jak Wielki Robert :lewy), ale jak widzę teksty o tym, że chłopak zrobił "wejście smoka", bo się wyjebał w polu karnym to jestem rozjebany XD
najgorsze jest to, że przez takie coś jebane poloki zaczną na niego pluć, bo teraz każde jego pierdnięcie będzie wałkowane przez wszystkie piłkarskie profile w mediach społecznościowych do porzygu, a jak wiadomo jebane poloki nie lubią, jak ich rodakowi za dobrze idzie :boniek
europa: super mecz tak trzymaj, jesteś wielki, świat stoi przed tobą otworem :poggers
p0laki: wyjebał się i wielka gwiazda guwniorz zasrany:nosaczsmutek
właśnie o to w życiu chodzi by się trzymać pozytywnych informacji i nimi budować samopoczucie a nie się wkurwiac bo jakieś bolaki coś marudzą obok to też będę chodził taki spierdolony:xavi
guwniak wszedł na kwadrans w debiucie i wywalczył karnego który dał 3 punkty zespołowi i takie som fakty autentyczne :borek
no rozsadnie na to patrzec z jakims umiarkowanym optymizmem, a zaraz sie zacznie pompowanie balona i spuszczanie w 20 gowno portalach o pilce noznej
legendarna walka o ręcznik
W półfinale (albo i wcześniej) Marokańczycy (pracownicy) kradli ręczniki przeciwnym bramkarzom żeby nie mogli rąk wycierać, w finale Senegalczycy bronili tego ręcznika jak niepodległości, nawet szarpanina była xD a sam finał to anulowany gol Senegalu w 90+3, ponoć z dupy, karny w 90+8 dla Maroka wykonany w 90+24 bo murzyns na znak protestu zeszli do szatni. Brahim chciał być gwiazdą więc strzelił panenką, tyle że bramkarz się nie rzucił :feelsspecialman później oczywiście murzyns wygrali więc Diaza ukamieniują
A jeszcze mignelo mi info o szamanie z Mali który zawinął od darczyńców 50 (?) tysięcy dolców w zamian za wygraną, ale odpadli w ćwierćfinale i tubylcy postanowili go rozliczyć
mówiłem że czarnuchy to kurwy i idioci
maroko to araby akurat
Jeden pies :szczescboze
a czy na tego karnego sie murzyni nie umuwili ze nie strzeli