slabiutki wystep :lewy :/
Wersja do druku
slabiutki wystep :lewy :/
FERMINATOOOOOOOOOOOOOOR GOLAZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :poggers
Widzę że cykl życia czerwonego manczysteru jest na etapie wznoszącym, a może przed nadchodzącym zwolnieniem Carricka do końca tego roku kalendarzowego jednak przedłużyć trochę obecny etap i dogonić arsenal w wyścigu o mistrzostwo? :pepega
potężny inter rozjebany przez wikinguw:klaun
Załącznik 388580
Arsenal od początku sezonu praktycznie zaczął tak grać przy stałych fragmentach/głównie rożnych.
Jako, że w sumie jest kompletna wyjebka na faule przy rożnych, to sobie z tego :arteta skorzystał i tak sobie drużynę ustawia przy rogach, że wszyscy wpierdalają bramkarza do bramki, wszyscy stoją na linii bramkowej i sobie bramki strzelają.
No i inne drużyny w PL zaczęły to samo robić (tak jak Everton na powyższym zdjęciu albo Wolves, kiedy Arsenalowi tak strzelili :kekw) i oczy krwawią od tego xD
Rumun niby ligę rozjebuje, a w LM pośmiewisko, nieźle
No niestety ten rok jest tragiczny dla włoskich ekip i widać nawet w lidze że to nie jest odpowiedni poziom, ale za to wiele wskazuje, że za rok będzie jeszcze gorzej :prayge
atlantyda z juve też dziś robią out:szczescboze
co uh trapa bramkarzowi zajebali xD
męski sport 12 chłopa na metrze kwadratowym :klaun
Atlantyda nawet coś tam kopie od początku roku więc bym definitywnie nie skreślał, juve pewnie skupi się na lidze chociaż to dalej tylko galata i wszystko się może zdarzyć
zeby tak potezna benfika zrobila niespodzianke :poggers