ale ta fiorentina to guwno jebane co za ulegle pasywy zenada szkoda ze jagielonia bez konkretuw no ale posiadanie najwazniejsze :xavi
Wersja do druku
ale ta fiorentina to guwno jebane co za ulegle pasywy zenada szkoda ze jagielonia bez konkretuw no ale posiadanie najwazniejsze :xavi
polska głardiola co ty robisz :pepehands
kompromitacja :xavi
nie pamiętam, żeby jakaś włoska drużyna przyjechała i wyglądała tak beznadziejnie, no ale co z tego, jak wystarczyło wybijać tego balona, a z przodu pyk rożny gol, pyk wolny gol, pyk karny gol :maguire a jaga 70% posiadania piłki, 2x więcej podań, a co weszli w pole karne to głupieli, do tego masa wrzutek do nikogo :zniszczol nie wiem co ten bandziur robił na boisku, ale jaga cały mecz grała bez napastnika
koniec miszczostw, do widzenia :szczescboze
kurwa siemieniec to sie chyba od :xavi guardioli nauczyl jak mozna zrobic takie frajerstwo lvl katalonia xD
niestety :borek
będzie kureski prześlizg?:monkahmm
jeszcze jak hiszpania to kraina fryzjerów
pieknie, jeszcze wygrana barcelony dzisiaj i zadowoleni:2137
brawo potezna osasuna :poggers
tak to juz dzis WIELKI :lewy odbuduje fc dzwignie
tak :karniaczek wraca dziś na fotel lidera i go już kureskim nie oddaje:lewy
jest i on:lewy
:lewy w 1 skladzie JAZDA :poggers
GOOOOOOOOL MAREK BERNAL tylko czemu nie :lewy
franciszek de ziong :poggers
łatwo ale coś :lewy nie strzela