robiom to :poggers
Wersja do druku
robiom to :poggers
kurde juz 4;0 moglo byc po tej peirwszej polowie no ale dobre i 2 JAZDA
Dżagiellonia :pepega:pepega:pepega
:feelswowman
3:0 JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ale kompromitacja cwela tam u wlochow:kekw
:kekw pewnie i tak skończą jak lech 3 lata temu, ale i tak ładnie :feelswowman szkoda że w pierwszym meczu tak dali dupy, bo fiorentina tam wyglądała tragicznie mimo wyniku i można było ich wtedy tak powieźć :hidethepainlewy no ale brakowało jadze takiego pululu z przodu
no z 6;0 w dwumeczu powinn byc unluck w bialymstoku ;/
koniec miszczostw do widzenia
:hidethepainlewy
no niestety frajerstwo lvl katalonia
imaz :poggers
szkoda jagusi
są szanse że rakuw trafi na fiorke i będzie zemsta:ez
albo kolejna piękna porażka :szczescboze lepiej niech rakuw dostanie rijekę, a lech szachtara, a nie znowu te bolki i ryjo :residentsleeper rakuw po odejściu papaja to w ogóle teraz wielka niewiadoma, a z lechem to w sumie nigdy nic nie wiadomo :lewy8s więc w 1/8 nie zdziwią mnie ani 4 winki, ani 4 porażki