real - city
psg - cwelsi
a barka z newcastle jjakims latwo ez :peepogiggle
https://i.imgur.com/6XQaUGP.png
autostrada do finalu jak sezon temu guardiola :xavi nie mozesz tego 2 raz spierdolic
Wersja do druku
real - city
psg - cwelsi
a barka z newcastle jjakims latwo ez :peepogiggle
https://i.imgur.com/6XQaUGP.png
autostrada do finalu jak sezon temu guardiola :xavi nie mozesz tego 2 raz spierdolic
Ja pierdole znów rigged a to kurwy jebane
czyli rakuw zemsta:czesiuhehe
bolek przestań mi polskie kluby prześladować :residentsleeper
City - Real, kto by się spodziewał :residentsleeper
myslicie ze klasyk kurewski przeslizg czy guardiola :xavi zdominuje uleglych cweli
kureski prześlizg tradycyjnie :xavi
oskarek z porto widzę wczoraj gola w 1 minucie jebnoł będą z niego ludzie :poggers
Barcelona: Joan García - Koundé, Cubarsí, Eric, Balde - Bernal, Dani Olmo - Lamine Yamal, Fermín, Raphinha - Ferran.
nie ma :lewy GUARDIOLA :xavi TY KURWO JEBANA :reeeeeeee
DZAMALEK :poggers
DZAMALEK CO ZACZAROOOOOWAL :poggers
:pogchamp jamalek w formie
chujowa ta polowa 9 typa sie ciongnie jak smrud po gaciach zamulacze jebane tylko dzamalek 1v9 dominando full bezkarnosc
CZAROOOOOOOOOOOOOOOOOODZIEJ CO PODAL :poggers DZAMALEK HATTRICK :poggers