jeszcze kureskich z top8 wyrzucić i będzie pięknie :peepogiggle
Wersja do druku
jeszcze kureskich z top8 wyrzucić i będzie pięknie :peepogiggle
DZAMALEEEEEEEEEEEEEEEK :poggers
czemu rafalala strzelał karniaka?
RAFALALA :poggers ale co to jest za karny z dupy ale przekrent kurwa xD
:elbarbero
UFOLUDEK GOLAZOOO :poggers
ja pierdole co to za patologia...:pepehands
SEDZIA TY CWELU ZEBY CI MATKA NA RAKA ZDECHLA, POWINNA BYC BRAMKA NA 3:3 NORMALNIE TY SZMACIARZU ZAJEBANY:reeeeeeee
Jak tam kureski prześlizg, zmalał urus?
to ładnie kijanka z neguebą wylecieli z top8 :zniszczol jeszcze im torman wjebał gola na koniec :senorkekw kompromitacja na całego
teraz w play-offach dostaną albo znowu benficę, albo bodzio, które właśnie pokonało pojebaną strategię :thisisfine oj ciężko ciężko, trzeba było nie zwalniać :xavi
https://www.youtube.com/watch?v=9f-v_1qZ30c
co tam somsiedzie :peepogiggle :peepogiggle :peepogiggle
Mocne słowa Arboledy po spotkaniu
Załącznik 388343