a jaki by mieli w tym cel bo ja tu widzę high risk 0 reward ze strony maroko
Wersja do druku
a jaki by mieli w tym cel bo ja tu widzę high risk 0 reward ze strony maroko
a nie wiem cos mi na twiterku mignelo ze jeden z drugim sie dogadali bo costam uga buga
a to jak cośtam uga buga to brzmi legit :300iq
to niezłe city:maguire
:xavi nas posłuchał :lewy w pierwszym:poggers
Skład Barcelony: Joan García, Jules Koundé, Eric García, Gerard Martin, Alejandro Balde, Frenkie de Jong, Pedri, Fermín López, Roony Bardghji, Raphinha, Robert Lewandowski.
dawaj :lewy postrzelaj se :poggers
aha to niezle wturlali przypadkiem gola
guardiola :xavi ty kurwo :tfusk, gdzie jest Wojtuś :czesny
ferminatoor :poggers
FERMINATOOOOOOOOOOOOOOOR :poggers
katalonski klasyk xD :klaun
rober strzelil widze :lewyrozsierdzony :keepo
brawo :lewy
widzę roberto strzela bramki w kolejnym europejskim klubie
wrucom silniejsi w 2 polowie