no i to taki karny co go nie powinno byc wogule kpina cyrk :reeeeeeee
Wersja do druku
dziś polacks 4 winki muwie wam:ez
prawie :probierzwrr:probierzez
i co teraz niech jakis ekspert
póki co najwięcej pkt polacks mają w tym sezonie :poggers
https://i.ibb.co/Pzf5Y4zv/Screenshot...219-073217.png
sędzia złodziej nie dał karniaczka i wyrzucił pululu :xavi
https://kassiesa.net/uefa/data/method5/ccoef2026.html
i tak tego nie utrzymamy :lewy8s gdyby legia nie robiła sobie jaj, to faktycznie byłaby szansa na 2. miejsce na koniec :tadek (pierwsze na 99% będzie mieć anglia), a przypominam że top2 z danego sezonu dostaje dodatkowe miejsce w LM w sezonie kolejnym :maguire czyli za rok moglibyśmy wystawić 3 drużyny w LM xD (1 od razu w fazie ligowej, plus 2 w eliminacjach), a łącznie we wszystkich pucharach aż 6 :zniszczol no ale legia postanowiła sobie zrobić eksperyment, jak to będzie grać przez 2 miesiące bez trenera, i poszło się jebać :szczescboze
z drugiej strony, jak człowiek pomyśli, że dopiero co byliśmy na 30. miejscu to :kekw
frajerska legia -.-
huje z warszawy:czesiufuck:czesiufuck
może rakuw nistrza lke zrobi :ez
Nick Woltemade najlepszy piłkarz
od początku mówiłem że te 80 milionów to jak za darmo
70 max bo miał patelnię na hat tricka i nie trafił :reeeee
jeny kurewski przeslizg powinni z 6-7 goli stracic w tym meczu w tym ze 3 do 10 minuty co te obronce hujseny robily xD no ale meczyk sie konczy 2-0 kylianek z karniaczkiem -.- :reeeeeeee
Barcelona: Joan García - Jules Koundé, Pau Cubarsí, Gerard Martín, Alejandro Balde - Eric García, Frenkie de Jong - Lamine Yamal, Fermín López, Raphinha - Ferran Torres.
KURWO GUARDIOLOWSKA :xavi PRZESTAN NISZCZYC ROBERTOWI :lewy zycie
rafalala gool karniaczek :poggers a mugl to byc :karniaczek :pepehands