a i tak by nie wystarczyło gdyby na varze nie jedli nachosów zamiast karne sprawdzać xD
Wersja do druku
soczysty remisik :peepogiggle kylianek :sheeeit kolejny gol :reeeeeeeewielka katalonia na prowadzeniu :poggers
Pamiętacie, jak Rybusa wyjebali z kadry, bo wolał zostać w Rosji ze swoją babą? No, to aktualnie jest bez klubu i w trakcie rozwodu :senorkekw
pamiętam ile było komentarzy debili na różnych sportowych portalach, że "odczepcie się od rybusa, przecież to normalne, że rodzina jest najważniejsza!!" albo że "tam zarabia pieniądze i kto by z tego zrezygnował???" :feelsspecialman
wyszło tak, że nie będzie miał ani szacunku, ani rodziny, ani pieniędzy (musiał skończyć karierę w wieku 34 lat, bo żaden ruski klub już go nie chciał, a "rodzinka" go zaraz puści w skarpetkach) :klaun
gdyby wrócił, to pewnie też by go baba kopnęła w dupę, ale przynajmniej miałby szacunek i byłby u siebie, pewnie też nadal grałby w piłkę, albo bez problemu by znalazł jakąś fuchę przy niej :wybory-psl a tak jest spalony i zostanie sam w kacapskim kraju, lub wróci ale z podkulonym ogonem, jako wyrzutek :kekw no ale chuj tam :szczescboze super wybór
tak to juz dzis fc dzwignia w pojedynku z atletiko :xavi guardiola obiecywal ze bendom grac lepiej no to zobaczymy..
pewnie zabrzmię jak jakiś boomer również, ale te bramki teraz to też takie kurwa nijakie są xD UEFA daje na yt fajne kompilacje, można sobie zobaczyć jak wcześniej te bramki strzelali
no i weźmy sobie taki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=IA6wMMPY6JU
niby nic takiego, czego dzisiaj nie ma, ale np. taki Arsenal, z tego miejsca co Kaka sobie z 16 metra strzelał, to jeszcze 2-3 podania próbowałby wymienić i wpakować najlepiej do pustej.
gadam jak boomer, bez pokrycia statystykami i przez pryzmat wspomnień, ale takie coś to mnie strzela xD, od razu pokaże o co mi chodzi (nie zależy mi, żeby ktoś mi teraz pisał eeeeeeeee miał chujową pozycje to nie strzelał, w innych sytuacjach na tym filmiku to strzelali i nie strzelili, czepiasz się!!)
https://www.youtube.com/watch?v=DB2f3IgUV1Y
0:35, 1:33, dwie sytuacje o których piszę, tego jest więcej, ale takich sytuacji nie ma za bardzo w skrótach :kappa
Nie ma bramek bo nie miejsca na ich strzelanie, dyscyplina taktyczna jest dużo wyższa i ciężej teraz cokolwiek zrobić
Krótko mówiąc przesadna profesjonalizacja zabija sport
akurat w czasach kaki to wszyscy się głównie bronili i padało średnio z 2.3 gola na mecz, a na topie był murarz i grecja ad 2004
dzisiaj pada średnio 3.3 gola na mecz, a w modzie jest hehe futbol totalny, gdzie napastnicy muszą umieć bronić, obrońcy atakować, a bramkarz rozgrywać
więc owszem, dyscyplina i świadomość taktyczna są dużo wyższe, ale w atakowaniu też wszyscy są lepsi i lepiej zgrani, i częściej wybierają optymalne rozwiązania zamiast ładować na pałę
na pierwszym filmiku jest kompilacja samych goli, czyli udanych akcji, a na drugim wszystkich akcji z meczu, więc już z tego punktu porównanie nie ma sensu
do tego część tych goli chłop nastrzelał jakimś ogórom, a arsenal grał tutaj z bayernem, który w tym sezonie do tego momentu w 19 meczach miał 18 zwycięstw i 1 remis
mógł się zabezpieczyć chociaż jakąś intercyzą, jak się inaczej mogła potoczyć historia jak chłop zarabia duże pieniądze, a dziewczyna leży i pachie cały dzień, a jedynym zajęcie pewnie był instagram i bycie utrzymanką
skończyły się wysokie gaże i kontrakty, skończyła się miłość
:rudycwel
kurwa tibiarz skąd ty bierzesz we łbie tyle miejsca żeby takie pojebane rzeczy pamiętać?
w sensie, że jakie? :borek chodzi ci o średnią goli na mecz? podałem orientacyjnie, w tamtych czasach padało mniej goli i to było łatwo zauważalne, po sukcesach grecji i murinia w modzie było murowanko, zaczęło się to zmieniać dopiero jak przyszła moda na tikisrakę :residentsleeper teraz z kolei w modzie jest jeszcze co innego, są hehe "fazy przejściowe" i atak ma być jak najszybszy i najbardziej efektywny, no i w ostatnich latach goli pada więcej
a dokładne dane to j.w. można sprawdzić na wikipedii, np. w sezonie 06/07, czyli wtedy gdy kaka był królem szczelców, średnia w LM to było 2.47, a sezon wcześniej nawet 2.28, a dla porównania w tym sezonie to jest jak na razie 3.44 (w poprzednim 3.27), więc różnica jest ogromna
chyba tylko w serie A nadal chuja strzelają i pewnie dlatego też chuja wygrywają, bo się zatrzymali ze swoim archaicznym kopaniem sprzed 20 lat