Tylko legia może nas godnie reprezentować w pucharach
Wersja do druku
Tylko legia może nas godnie reprezentować w pucharach
to co po ostatniej kompromitacji cwela dziś roberto spróbuje odrobić parę goli do :sheeeit?:lewy
slyszalem, ze dzisiaj bedzie kompromitacja z alawesz i robercik kontuzja:poggers
mode banuj:kekwstop:kekwstop
kompromitacja :xavi
to nieźle :xavi
GOOOOOOOOOL DZAMALEK
jakos srednio i tak to wyglonda :xavi guardiola musisz przeprosic i odejsc
rafalala haruje dzamalek czaruje a :lewy jakis jak obcy element niepasujacy do ukladanki :pepehands