zwazka na slowa
Wersja do druku
wrócimy silniejsi :xavi
hahaha idziesz sie wysrac a tu kylianek hat triczek:poggers
troche wstyd dwie bramki z olympiakosem stracić jak by mokebe nie mieli co ich na plecach nosi to by chuja ugrali
cholerny kylianek 4 gole bestia nie do powstrzymania ale obejrzalem skrut to obrona realu nadal w formie co oni robiom chyba sie scigajom kto jest wiekszym patalachem z barkom w tym aspekcie
Realovsky mi taką nostalgię robi :zaba Echhh ile bym dał, żeby wróciły wszystkie Lykasze, 2fasty i żeby znowu się powyzywać jak za starych dobrych czasów, że Barka jebie moczem albo Real to kurwa :sadge
@2Fast4You ; przyjacielu wróć, może potrzebujesz już zmienić auto? Pomogę, ale musisz najebać minimum 100 postów w PN :ez
@Lykasz ; tykurko ebanachujukolego niesierdeczny (nie banujcie, to zabieg stylistyczny) wracaj, nawet cię nie zbanuję za wyzywanie mnie
Tomek, starczy? Myślisz, że to zadziała?
to co 4 winki dziś muszą być :probierzez
napewno potezna jagielonia nie zawiedzie a reszta huj wie
i co tylko legia sfrajerzyla