o kurde :xavi guardiola jaka ofensywna zmiana dumbford za bernalka
Wersja do druku
o kurde :xavi guardiola jaka ofensywna zmiana dumbford za bernalka
no zamknol mecz danielek ale nadal guardiola :xavi nie podobasz mi sie co z tom obronom sie dzieje
farsa znów na farcie :lewy8s
no i huj bomki szczelil poczatek byl dobry:pepehands
tak se przeglądam co się dzieje w top5 ligach i widzę że po 13 kolejkach we wloszech top strzelec 5 bramek :senorkekw jak barka nie będzie chciała to niech leci robercik do tego milanu pokazać makaronom jak się gole strzela :lewy
Rowert ma 8 w słabszej lidze, w drużynie grającej ofensywny futbol na pałę i po jednej kolejce więcej :confused:confused:confused:confused
Kolego :lewyohyou
A generalnie, to we wszystkich ligach jest duży deficyt bramkostrzelnych napastników bo ta łysa menda :guardiola zapoczątkowała cały ten pomysł z graniem bez napastników i zepsuła futbol :boniek
Na dobrą sprawę, to w top 5 lig to jest kilku dosłownie napastników takich z krwi i kości, reszta to popierdółki i przez to się bardziej bramki rozkładają na innych grajków xD
Napastnik ma strzelać kurwa bramki, a nie jakieś granie tyłem do bramki ja jebe oddajcie mi piłkę #leśnydziadmodeon :reeeeeeee
w sumie kto taki napadzior z prawdziwego zdarzenia jak 3 Polakuw :kappa roberto :lewy eryk hohland czy henryk kania
Girona z prowadzeniem, to już można sobie wyobrazić jak ich gra w drugiej połowie będzie wyglądać xD
Ja pierdole co za klub, powinni to unicestwić
jazda z kureskimi:poggers
cos czuje kureska porazke:pepehands
strasznie hujowy ten real, przepowiadam juz wypierdolke w 1/8 lm i 2 miejsce w laliga:feelsspecialman