chuj na dziwke przekrentowi sedziowskiemu
Wersja do druku
chuj na dziwke przekrentowi sedziowskiemu
No i sprawdza się stare porzekadło - lepiej brzydko grać i wygrywać, niż ładnie grać i przegrywać. Tak jak to mawiał Pan Czesław Michniewicz, piłkarski pragmatyzm to jest droga na takie turnieje, a nie hurrra husaria i do przodu.
Czesio był jaki był, ale na mundial pojechał :czesiuhehe
Szkoda, że nie jedziemy na mundial bo posty tibiarza wtedy są zajebiste
a najbardziej mnie bolało chyba to, że od tej 87 minuty to piłka w samej grze była może ze dwa razy xD po czym od razu kolejne dwie minuty kradzione jakimiś zmianami czy chuj wie czym, kladzeniem sie czy wybijaniem przez 30 sekund
Zajebisty system
:betoniarek
:betoniarek
chciał bym tylko zauważyć że za każdym razem jak rządzi tusk to polska nie dostaje się na mundial ocenę zostawiam wam :wybory-ko
proszę mnie nie baitować :lewy8s
no ale kogoś to dziwi? przecież każdy mecz, gdzie ktoś chce utrzymać wynik, tak wygląda :szczescboze
ale spokojnie, tęgie łby leśnych dziadów już znalazły rozwiązanie i od teraz sędzia będzie mógł popędzać opóźniających grę - oczywiście, jeśli uzna że ją opóźniają :kekw
to jest komiczne, jak te zjeby od lat zamiast rozwiązać problem, to tylko krążą wokół niego, udając że to niby robią
- jest dużo opóźniania gry? dobra, to teraz będziemy doliczać po 10 minut, zamiast po 4 (vide poprzednie mistrzostwa), ale z tych 10 i tak 8 będzie poza grą, a za 2 lata o tym zapomnimy i znowu będziemy doliczać po 4
- schodzący zawodnicy robią to jak najwolniej? dobra, to każemy im zbiegać do linii bocznej zamiast do ławki (zmiana w chuj)
- bramkarze trzymają balona w łapach po 20 sekund, mimo że wg przepisów mogą przez max 6 sekund? ok, to teraz im wprowadzimy nowy limit 8 sekund (xD) i sędzia będzie mógł im pokazać, że mają się pospieszyć (xD)
- wszyscy opóźniają wrzuty z auty i wolne? spokojnie, teraz sędziowie będą mogli ich pospieszać, jeśli uznają, że jest opóźniane (xDDD)
- schodzący do zmiany nadal robią to jak najwolniej? spokojnie, sędziowie zyskają nowe prawo do ich popędzania (xD)
wspaniałe rewolucyjne zmiany, teraz już na pewno będzie ok :feelswowman i cyk, czas na csa :feelsokayman
(a faktyczne rozwiązanie jest banalnie proste: 2x 30 minut gry i zegar stop, jak w futsalu - cały ten cyrk momentalnie straciłby sens)
zatrzymywanie czasu jak w nba czy hokeju, ustawić 60 minut i essa niech nakurwiajom
dokładnie tak powinno być, jeszcze nigdy nie widziałem, żeby w futsalu ktoś się co chwilę kładł i turlał jak debil, albo żeby każde wznowienie autu zabierało z minutę :szczescboze
ale to nigdy nie nastąpi, bo jak to tak można, przecież to jest piełkno fódbolu, ty nie rozumiesz :feelswowman
jak najbardziej się zgadzam to jest piękne to jest prawdziwy futbol:czesiuhehe szczególnie uwielbiam oglądać getafe i ich effective playing time na poziomie 45%:glik
Szwecja w 90 minucie wprowadziła niezaprotokołowanego zawodnika, jedziemy na mundial :pepega
jak by polsza była wystarczająco dobra to by się jej nie dało przekręcić szkoda szkoda ale realia mamy takie jakie mamy