jeszcze jutro wpierdol dla polaków od wielkiej ukrainy i piłkarskie bingo zaliczone
Wersja do druku
ciekawe jak tam świętowanie w paryzu, czy jest lepszy sposób na celebrację zwycięstwa ukochanej drużyny niż rozjebanie jakiejś witryny sklepowej lub spalenie samochodu?:sheeeit:sheeeit:maupa
07:39 Paryż w ogniu po finale LM. Policjant poważnie ranny [WIDEO]
Według danych francuskiego MSW w aglomeracji Paryża zatrzymano 283 osoby. Spośród siedmiu rannych policjantów, stan jednego określono jako poważny. Według wstępnych informacji francuskich służb – niszczono samochody, lokale handlowe, usługowe i gastronomiczne. W wielu miejscach obrzucano siły porządkowe różnymi przedmiotami, również zagrażającymi zdrowiu i życiu. AFP poinformowała także o nieudanych próbach wtargnięcia do komisariatów policji. Wielokrotnie funkcjonariusze uciekali się do użycia gazu łzawiącego.
wszyscy sie kurwa bawiol :sheeeit
dobra, wczoraj była przekąska, a dzisiaj główne danie
czy Piazon, który od lat marzy o grze w ekstraklapie spełni swoje marzenie?
co wy tu pierdolicie :borek kolega kolegi boryny był kiedyś na weekend w paryżu i nic się nie działo :szczescboze to wszystko to prawacka propaganda :lis
jak ogladalem pare filmikow z tych zamieszek to bialego bydla tam tyle samo co czarnego xd
biali pewnie próbowali okiełznać czarnych lecz im się nie udało :pepehands
frajer juz na 2 karne nas przekrencil a ledwo 20 minuta
Mecz przyjaźni :peepolove
dobrze, że my na ten Mundial nie jedziemy XD
Slava:pepega
kurde Jaca, trzeba było jeść kabanosy Tarczyński, to dzisiaj byś żył :sheeeit
Załącznik 389347
potężna ukraina w stanie wojny rozgramia zgnitą zachodnią polske